Kawasaki KLE 500 (1992)

Vlastník Lukynkrejci
Vloženo 21.7.2018
Aktualizováno 22.7.2018

Moje první ( tenkrát ) velká motorka kterou jsem si absolutně zamiloval. Za mě možná nejlepší moto s výborným motorem, který táhnul pěkně odspodu a nahoře se s laďákem Laser uměl pěkně odstrčit.

První dojmy - První jízda byla s velkým respektem z ohromné motorky protože vše před ní bylo menší lehčí a slabší. Po rozjetí...všechno super, krásně lehká a ovladatelná

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo dosáhne, hodnější moto na naučení je snad jen Honda CBF 500

Doplňky na motorce - Vyšší plexi, kryty páček, Top case, laďený výfuk Laser, čiré blinkry, zásuvka,

Byla to moje PRVNÍ větší motorka, kterou jsem si úplně zamiloval pro její jízdní vlastnosti bezúdržbovost, spolehlivost, univerzálnost, skvělí motor atd... Jen přední brzda mohla být lepší , ale člověk když s ní počítal dalo se snadno zvyknout.
S KLEkačkou jsem najezdil ranec kilometrů po všech možných silnicích i površích a vše úplně super. Ve vyšších rychlostech nad 130 si není vůbec jistá ,ale otom tato moto opravdu není. Jak jsem jednou někde četl...Tahle motorka projede všechno na co má jezdec koule. Budu na ní dlouho vzpomínat a nikdy si neodpustím, že jsem ji prodal...Mohla krásně odpočívat v garáži a někdy se z nostalgie jen tak projet.
Za šest let co jsem ji jezdil a to i s drobným odložením jsem měl jedinou závadu-svíčka. Prostě NOproblemo.

MejraETZ
MejraETZ napsal 07.05.24 v 23:06 10b.

Ahoj, máš ještě motorku, potřeboval bych se na něco zeptat, zajímala by mě výška plexiskla