Yamaha XJR 1300 (2009)

Vlastník MOTTOR
Vloženo 18.7.2018
Aktualizováno 10.2.2019

Nestarnoucí klasika,kterou jsem už měl a vždycky jsem si říkal že si ji koupim znovu!!

Motorka koupena od FIRMA:Martymoto (Říčany)

První dojmy - První dojem byl,že už jsem netušil jaký má krásný tah od spodních otáček,to mě opravdu dostavá jak tahne i na pětku z 60km rychlosti zabere jak tank,prostě k neutahaní..Jediné co mám v plánu vyměnit,jsou řidítka.Jsou opravdu hodně úzká..

Motorku bych doporučil pro - Motorku doporučuji každému,kdo má rád sílu od spodu,nestárnoucí vzhled aspoň si to myslím že je nestárnoucí a trochu zkušeností na motorce.Je opravdu hodná!!

Doplňky na motorce - Na motorce je zatim laděný vyfuk scorpion ale už má objednaný SC-project,jinak vše v originál.Jo a ty řidítka vyměnim za širší.Tak vyfuk jsem uz pořídil a naprosta spokojenost,asi se nekomu libit nebude ale mě tam prostě sedi!!a riditka jsou už vybraná i s packama tak pak dám foto až bude doladeno,stitek bych tamtaky dal ale žádný mě nepadl do oka,tak kdyby měl někdo tip,tak může poradit..

Vybral jsem si XJR,protože mám rád velký obsah a zátah od spodních otaček a to XJRKO má na rozdávání..Najeto zatím pár km ale už jsem naprosto spokojený,měl jsem totiž zamluveného Monstra od Ducati ale svezení na xjrku rozhodlo že na ní pojedu domu..Jízdu si opravdu užívám a pokaždé když si na ní sednu,tak zapomenu na všechny starosti a prostě si užívám jízdu..Motorka se cítí nejlépe na pěkné asfaltce se spoustou zataček,krásně se nakloní a pak ten zátah při výjezdu,to je prostě paráda..Motorku na cestování opravdu doporučuji,delší trasa neni problém.Pohodlné sedlo a příjemný posaz je k cestování jak dělaný.

bratránek
bratránek napsal 08.05.21 v 12:23 10b.

super stroj- dobrá volba SC projec t

Musigo
Musigo napsal 25.07.18 v 12:53 10b.

krásná klasika

Brukev
Brukev napsal 19.07.18 v 21:13 10b.

Krásná motorka

Čadil
Čadil napsal 19.07.18 v 19:59 10b.

Gallia
Gallia napsal 19.07.18 v 10:18 10b.