Yamaha FZ1 N (2007)

Vlastník Kudrys
Vloženo 31.5.2018
Aktualizováno 31.5.2018

Nádherně ovladatelný stroj, do zatáček padá jako nic, příjemný posez. Vzhled, který nikdy neomrzí.

Kawasaki Z 1000: údajně horší posez pro batůžek, nabyla v nabídce zrovna taková která se mi líbila

První dojmy - Oproti bývalé (Kawa ZR-7S) je stroj o dost kratší, ale jelikož řidič sedí blíže k zadnímu kolu, tak mi přijde mnohem lepší odezva od motorky - naklánění, akcelerace ... Po prvním svezení mě opravdu oslovila, zátah cca od 2-2,5 tisíce otáček, dobře viditelný display i ve slunci. Horší je to s větrem, ale to se nemůže brát jako chyba, když si kupujete naháče :)

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych doporučil zkušenějšímu motorkáři. Ne pro začátečníka, ikdyž je hodná, tak na začátek je to až moc silný stroj.

Doplňky na motorce - páčky M-style v černé barvě, laděný výfuk, pancéřové hadičky k předním brzdičům

Stroj jsem si vybral, protože jsem chtěl něco živějšího než ZR-7 a zároveň i méně plastů - vzhled, údržba, opravy. Druhou možností byla ještě Kawa Z1000, nakonec vyhrála FZ1 N.

Jízda na ní je pohodlná, není to sice na cestování po alpách na 700 km/den, ale je pohodlný. Motor má neskutečný zátah. Při koupi byly již na předku pancéřové hadičky, takže nevím jak klasické, ale s těmato jsou brzdy hodně jedovaté. Podvozek super, nastavitelné přední i zadní tlumení, do zatáček stroj padá nádherně a cítíte se na ní bezpečně.

Kudrys
Kudrys napsal 22.06.18 v 06:43

Díky

PYTEL1
PYTEL1 napsal 21.06.18 v 09:34 10b.

TF88
TF88 napsal 04.06.18 v 10:51 10b.

je dobrá..