Gilera Runner 50 SP (2001)

Vlastník puffybodie
Vloženo 11.5.2018
Aktualizováno 28.6.2022

Vloženo: 21.05.2018, Uskutečněno: 20.05.2018, Zhlédnuto: 22x

Vzduchový filtr naimpregnován, variátor zkontrolován, pneu dofoukané a hurá na vejlet. Mapu najdete tady . Celkem s jiným popojížděním 200km najeto ten den. Bez bolesti zadku nebo těla.

1/3 cesty byla ale otravná, protože Baška, Pržno, Frýdlant se opravuje cesta. Teda v podání našich silničářů spíše neopravuje. Jen tak občas nahrubo se to vyfrézuje, zasype štěrkem a nechá tak. Alespoň ale nebyl provoz a mohl jsem motor šetřit do další části etapy

Rychlé cesty pak, protože série reálná max 70 - 75, do prudkých kopců 50. Až tedy na Kohútku. Tam jsem zapomněl cestou nahoru otevřít mřížky od chladiče a těsně pod vrcholem to přestalo táhnout. Nechal jsem asi 3min odstát, otevřel "topení" a už opět jela jak má. Pak už jsem to nechal raději celou cestu otevřené a žadný problém v žádném kopci.

Stroj mne překvapuje znovu a znovu jak je schopen i v sérii držet tempo. A co ztratím v kopci kde se jede 50 můžu dohnat z kopce co se jede 90 Zatáčky jsou výborná legrace, protože ty utáhlé člověk jede na polovině výkonu a pocit i díky menším kolům je výborný jak při závodě.

Prostě výlet s úsměvem od ucha k uchu. Všude to dojede rychleji než tvrdí navigace

Nechápu kolik lidí na moto mne zdravilo. Asi předek skútru budí dojem něčeho jiného nebo co

• Honda SuperCub c125 a krátký výlet

Dal jsem si jen krátkých cca 150km s tím kam mne náhoda zavede. Takže na Shell pro VPower 95, pak si odskočit do Motoparku posadit se na Hondu Super Cub C125 (jo, půjde to) a zapsat se do seznamu o informace hned jak bud

Vloženo: 26.06.2020
    Uskutečněno: 23.06.2020
  • Malorážkových 110km

aneb proč nevyužít hezkého počasí, svátku a díky tomu skoro prázdných cest na výlet se strojkem co nejede více než 70 - 75km/hod (z kopce jo, ale nemůžu pořád jezdit na gravitaci). Původní plán byl se jen tak pomotat

Vloženo: 22.04.2019
    Uskutečněno: 22.04.2019
  • Plnou parou vpřed aneb na italské ponorce Po Valašsku n

Konečně přišla sobota 2.6. a s ní očekávaný sraz a vyjížďka v rámci Po Valašsku na skútru VII. . Počasí ale celý týden dávalo najevo, že možná ani nic nebude a proto bylo překvapením páteční a sobotní ranní předpovědi o

Typ: Sraz
    Vloženo: 04.06.2018