Gilera Runner 50 SP (2001)

Vlastník puffybodie
Vloženo 11.5.2018
Aktualizováno 28.6.2022

Vloženo: 19.05.2018, Uskutečněno: 18.05.2018, Zhlédnuto: 13x

V prvé řadě se omlouvám, ale neudělal jsem foto

Stav věcí pod deklem odpovídá nájezdu což mne těší. Na druhou stranu to šlo húře dolů. Kryt a trochu vnitřek vzadu vyčištěn od oleje, který se tam dostal když netěsnilo těsnění na nádržce oleje a steklo to přes tlumič až dovnitř. Sice tak nahrubo, ale to nejhorší je pryč ze všech stran. Věci co jsem tedy zatím objednal nebo už mám tak budou spíše pro strýčka příhodu do budoucna.

Gola sada docela bláto, Cr-Va leda v mokrých snech čínského pana továrníka, když i 8mm hlava tomu dá zabrat. Zkusím zavčasu vyměnit za kvalitnější a dražší.

Vzduchový filtr ok. Vypraný už je, skoro už je i suchý, pak bude impregnace.

Olej tam bádám co vlastně do toho lejt. Doteď tam bylo Agip/Eni I-ride Moto 2T. Vůbec to nekouří a koupil jsem 2l do zásoby, ale tady u nás to nikdo nedělá.

Převodový olej teprve dorazí, ale jinak je tam na max, tak bude obměna jen kvůli věku.

Až na rozpraskanou přírubu karbce to teda zatím vypadá fajn.

• Honda SuperCub c125 a krátký výlet

Dal jsem si jen krátkých cca 150km s tím kam mne náhoda zavede. Takže na Shell pro VPower 95, pak si odskočit do Motoparku posadit se na Hondu Super Cub C125 (jo, půjde to) a zapsat se do seznamu o informace hned jak bud

Vloženo: 26.06.2020
    Uskutečněno: 23.06.2020
  • Malorážkových 110km

aneb proč nevyužít hezkého počasí, svátku a díky tomu skoro prázdných cest na výlet se strojkem co nejede více než 70 - 75km/hod (z kopce jo, ale nemůžu pořád jezdit na gravitaci). Původní plán byl se jen tak pomotat

Vloženo: 22.04.2019
    Uskutečněno: 22.04.2019
  • Plnou parou vpřed aneb na italské ponorce Po Valašsku n

Konečně přišla sobota 2.6. a s ní očekávaný sraz a vyjížďka v rámci Po Valašsku na skútru VII. . Počasí ale celý týden dávalo najevo, že možná ani nic nebude a proto bylo překvapením páteční a sobotní ranní předpovědi o

Typ: Sraz
    Vloženo: 04.06.2018