BMW R 1200 GS (2005)

Vlastník Jurrris
Vloženo 20.3.2018
Aktualizováno 20.3.2018

Je to můj černožlutej sršeň. Motorka na dlouhé výlety.

První dojmy - Motorka je velice dobře ovladatelná, hodně pohodlná, tímpádem perfektní na dlouhé cesty. Jako mínus vidím to, že se s ním hůře manipuluje (není úplně nejlehčí), ale vzhledem k objemu to zdaleka není nejtěžší motorka.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych nedoporučil úplnému začátečníkovi, přecejen má motorka výkon, a pokud se k ní řidič nebude chovat tak, jak má, motorka jej jistě může i šeredně pokopat.

Doplňky na motorce - Na moto jsme přidal neznačkový topcase (za to se trochu stydím), ale ten budu měnit za celou originální sadu BMW Vario

BMW R1200GS jsem chtěl hned, když jsem přemýšlel, že si koupím novou motorku. Na dvanáctistovce se mi hlavně to, že tyto motory vydrží opravdu dlouho, samozřejmě, pokud se o ně staráte. Když jsem ji poprvé vytáhnul, přítelkyně mi řekla, že se mnou na ni nevleze, ale po prvním svezení se její názor úplně změnil, teď už plánuje, kde všude se s ní podíváme takže předpokládám, žei pro spolujezdce je velmi pohodlná (sám to neposoudím, na místě spolujezdce mě neuvidíte ) Jinak z místa řidiče je motorka velmi pohodlná, když totiž někam jedu a dojedu na místo, nechce se mi z ní slézt a chci pokračovat dál v cestě. Motorka je tímpádem výborná na dlouhé cestování.

Čadil
Čadil napsal 22.03.18 v 16:19 10b.

dobrá

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 20.03.18 v 14:23 10b.