Honda CB 650F (2016)

Vlastník Milos9
Vloženo 20.8.2017
Aktualizováno 7.9.2017

Naháč pro zábavu, se kterým teď více cestuji.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

První dojmy - Motorka je velmi poslušná, výkonově odladěná. Jede příjemně již ve spodních otáčkách bez jakéhokoliv cukání nebo výkonové díry, čož je dobré zejména při jízdě městem nebo v hodně klikatých cestách.

Motorku bych doporučil pro - Je jako dělaná pro někoho kdo má menší zkušenosti nebo se jako já k ježdění vrací po delší době. Určitě uspokojí i jezdce pro sportovní jízdu.

Doplňky na motorce - kufr givi,nosič givi,plexi givi, blatníček barva karbon orig.honda, klín pod motor orig.honda

K ježdění jsem se vrátil po 15 letech a tak jsem chtěl motorku, která mě hned nebude chtít shodit ze sedla :) čož cb650f naprosto splňuje a tak jsem koupil na jaře 2016 toto CBčko. Na plyn reaguje plynule až do maximálních otáček, pokud člověk udělá malou jezdeckou chybu, tato motorka mu jí svou ovladatelností odpustí. Prostě jako dělaná pro někoho kdo má menší zkušenosti nebo se jako já k ježdění vrací po delší době. Pokud mám ale chuť a pohybuji se v otáčkách od 7000 nahoru je to super sportovní jízda. Motorka je pohodlná i na delší výlety a to i pro spolujezdce, to hlavně ocenila manželka, která je často mým společníkem na cestách. Motorka zvládá bezchybně cestovní tempo stejně jako sportovní jízdu.

pp377
pp377 napsal 08.09.17 v 07:27 10b.

Moc pěkné. Díky

chilli33
chilli33 napsal 22.08.17 v 12:11 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 20.08.17 v 23:43 10b.