Yamaha YZF-R6 (2008)

Vlastník dave_32
Vloženo 18.7.2017
Aktualizováno 29.8.2021

Bohužel mi na R1 odešel motor a dávat větší finance do generálky už se mi nechtělo a naskytl se tenhle kup, nebylo co rešit... Přijel jsem, viděl jsem a bylo jasno.

První dojmy - Je celkem malá což mi vyhovuje, do 9 000 je to mrtvý, ale pak to chytne koule a jede moc pěkně. Je lehoučká, takže se krásně ovládá a manipuluje na místě.

Motorku bych doporučil pro - Kdo jí chce, ať si jí koupí ;)

Doplňky na motorce - Výfukový systém Akrapovič, KN vzduch filtr, páčky RDmoto, balíček PPtuning - přepákování, chrániče páček, pancéřové hadice, padáky, držák SPZ Yamaha R6, krovka yamaha, led blikry, rychlořazení nahurů i dolů, racing víčko nádrže, protiskluzové polepy, ukazatel zařazené rychlosti, tlumič řízení,...

Když jsem se dozvěděl jak je to s R1 a co by stála oprava, tak jsem se rozhodl jí prodat s vadným motorem a byla otázka co novýho. Chtěl jsem Yamahu to bylo jasný, ale rozhodoval se mezi R1 a R6. V tuhle dobu toho na prodej moc nebylo, co by za to stálo, naštěstí brácha mi řekl o týhle krásce, že jí prodává jeho kolega z práce.
Tak jsem jí koupil. Stála za to :)
Máme málo naježděno, ale jsem zatím moc spokojenej. Chce to točit, točit a točit. Pod 9 000 to nejede, je lehká a obratná takže do zatáček padá krásně. Nejsem spokojenej se současným obutím, koupím supercorsy a bude to pecka.
Brzdy jsou fenomenální, krásný dávkování a jsou pěkně agresivní což mám rád, jsem zvědavej jak se změní s pancířkama a novýma destičkama.
Komplet nastavitelnej podvozek je nastavenej dobře z výroby, nemám potřebu do toho šahat. Spolujezdec má u mě smůlu a úložnej prostor je na peněženku a mobil, to mi stačí.

Kamikadze-Ace
Kamikadze-Ace napsal 02.09.18 v 12:19 10b.

MDDr
MDDr napsal 21.01.18 v 20:19

moc pěkné...sem fakt zvědavá, za kolik to dáš v Brně za sucha, jestli trumfneš tvůj suprovej čas na R1

dave_32
dave_32 napsal 04.11.17 v 17:52

Díky moc

cebeer
cebeer napsal 02.11.17 v 17:52 10b.

Tak takhle má vyrůst motorkář. Prošel jsem si všechny Tvé stroje - paráda. A R1 a R6 - nádhera. Přeji hodně štěstí na cestách.