Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník Midgey
Vloženo 6.7.2017
Aktualizováno 13.6.2018

Skvělej parťák, co se na vás nevykašle!

Kawasaki ER 6N: nakonec asi jenom proto, že se mi Hornet líbil víc
Honda VT 750C Shadow: protože bych se nedoplatil
Kawasaki ZX-6R Ninja: protože bych se na ní zabil

První dojmy - Hrozně milá motorka, žádný kopání, žádný nepříjemný překvapení. Prostě láska na první pohled.

Koupil jsem Horneta, když mu bylo deset let, jako bouranou motorku. Říkal jsem si, je to moje první, a stejně jí brzo položim, tak nebudu utrácet za novou. A dobře jsem udělal, po prvních pár stovkách ujetých kilometrů jsme spolu leželi v poli. Narozdíl ode mě, kterej jsem to rozchodil až po dvou tejdnech, se Hornetovi nestalo nic, vlastně jsem s ním rovnou odjel do nemocnice zrentgenovat si levou ruku. A od tý doby prostě jezdíme vesele dál.

Vlastně jediná závada, která mě za ten rok a půl potkala, bylo uvolněný zrcátko. Což bylo docela nemilý, protože asi nejsem dost sportovec, abych se pořád otáčel přes rameno. Taky jsem měl docela zásadní problémy z baterkou, kterou nedokázala motorku nahodit, jakmile jenom trochu klesla teplota pod nulu. Tak jsem si koupil lithiovou baterii - kromě (doufejme) větší výdrže je taky extrémně lehká, jenom půl kila! Od tý doby jsem začal přemejšlet, jak bych Horneta donutil trochu zhubnout. Ani ne kvůli výkonu, jako spíš kvůli snadnějšímu manévrování v nižších rychlostech.

Zatím se mi podařilo shodit pět kilo, tak uvidíme, co mě potká letos.