Kawasaki ZR 7 (1999)

Vlastník Programos
Vloženo 19.5.2017
Aktualizováno 4.5.2018

Moje první, krásná a uvodní motorka do světa motocyklů.

Motorka koupena od Soukromník - Naprosto pohodový pán, inzerát bez gramatických chyb. Solidní jednání od začátku do konce, přesně tak jak bych to dělal já.

Suzuki GSF 600 Bandit: Až moc ohrané, Kawa prostě vyhrála
Suzuki SV 650: Moc ostrá na začátek, nelíbil se mi až příliš viditelný, velký rám a hlavně dvojvál :(
Honda CB 600S Hornet: Až moc ostrá, sportovnější, na pohled menší motorka.

První dojmy - Krásný zvuk(laděný výfuk). Něco mezi naháčem, průběhem motoru rádoby cesťáček na klidnější jízdu, s tím že za to jde i zabrat. Stará technika(nehovím novým strojům). Přední kulaté světlo, takový retro styl v novém kabátě, i když můj ročník 1999 už taky není z nejmladších.

Motorku bych doporučil pro - Zatím těžko soudit, ale časem doplním bližší dojmy.

Doplňky na motorce - Klín na motoru, fofr čáry na kolech, větrný štít

Proč a jak jsem si vybral tenhle stroj? Celkově tam bylo víc věcí, ještě je to čerstvé a pořád si nejsem jistý, co všechno ovlivnilo můj výběr. Zatím bližší přiblížení zde:

Za cestu 200km od prodejce k nám domů byla sptořeba okolo 6l/100, časem samozřejmě doplním, jak se mi vede. Předpokládám, že spotřeba bude stoupat. Motor má díky laděnému výfuku ryzí zvuk a dokáže i hezky produnit. Ve vyšších otáčkách lze spatřit i lišku.
Pro spolujezdce je připravené upravené sedlo, ze kterého by neměl padat na šoféra, viz fotka->zatím ale neozkoušeno. Brzdy jsou měkčí, jsou potřeba asi seřídit, je to přece jen babička a koupě je čerstvá.

Další body doplním postupem až něco najezdím.

Kali88
Kali88 napsal 03.07.20 v 22:01

Programos napsal 09.05.20 v 17:00

Jenom bych dodal, ze stale dela radost :] nove vymena obou pneu, Michelin

Programos napsal 27.04.18 v 00:43

Tak rok už za námi a poprvé mě nechala stát na benzínce-odtah. Prkotina, je to moje první motorka a teprve se učím. Více v deníku!

Kali88
Kali88 napsal 26.06.17 v 15:15 10b.

Programos napsal 23.06.17 v 23:31

Díky za pozitivní komentáře. Mám za sebou první(úvodní) servis a první vyjížďku viz deník. Zatím jsem moc spokojený!