Honda CBR 900RR Fireblade (1998)

Vlastník KUBULA
Vloženo 29.9.2006
Aktualizováno 11.2.2014

Žádná divočina, jen pár upraviček. Hlavně novej lak a chromovej polep. Blatník z kawky a super motor. Papírově 25 kw originál z výroby, žádnej podvod.Prostě kvalitní povedená motorka, bezproblémů a poruch.Májí-li majitelé jiných fárošů zájem,mám manual a

První dojmy - Nejlepší moto, neznám lepší

Zkušenosti: Leju benzín a jezdím. Jede to docela krutě,na jedničku analog ukáže 125km/h,mám to testlí a v reálu počítám kolem 110km/h,změřit to je docela problém,důvodem je velká neochota motorky jet po obou kolech,a na zadku počítat dílky na tachometru je v celku problém.

Cesty: Kam se dá, spotřeba je na 9ku lidová,tak jezdím co můžu.

Další info: Prodáno.Byla skvělá,každej kdo si chce takovýho fároše koupit určitě neudělá špatnou věc,nejleší motorka co sem měl v rukách

fj75
fj75 napsal 03.08.13 v 20:18 10b.

krasna farba

smazany16372
smazany16372 napsal 04.11.07 v 15:29

Čuste.Já s tím naštěstí špatné zkušenosti nemám. Když jsem při projížďce nezvedl tu moji kočičku, tak jsem se neprojel. Můj rekord je asi 600m ve 180km/hod (do omezovače dvojky). Jinak běžně do 130 - na jedničku. Ale strašili mě taky, naštěstí se nic nestalo.

Ferys
Ferys napsal 17.10.07 v 11:02

Pěkný kousek, nejhezčí modelový rok fároše...

KUBULA
KUBULA napsal 11.10.07 v 19:20

Jo ale abyste nemysleli,Fároš je náchylnej na dlouhý zadky stejně jako 80% všech 4taktů,prostě ve fabrice nemyslej na to že to do pazourů chytne maník co poletí kilák po zadku.

KUBULA
KUBULA napsal 04.10.07 v 19:43

Tvůj problém se dá řešit ,jakýmkoli způsobem udrž olej u koše,dá se:Posunout telefon do zadu<br />
Navařit přepážku do vany<br />
A slyšel jsem že do GSX-R 1000 borec nalil 4litry oleje do motoru a bylo po problému,ale tohle bych pro jistotu nezkoušel