Yamaha YZF-R6 (2003)

Vlastník Honza__
Vloženo 28.10.2016
Aktualizováno 28.10.2016

Myslím že je to klasika co skoro každý zná. :)

První dojmy - Dnes 28.10.2016 cca v 9:30 jsem si na tuhle krásku poprvé sedl a rozjel. Hned bylo jasno že jí musím mít. Všechno sedělo s popisem v inzerátu a stav byl spíš lepší takže nebylo co řešit. Při koupi jsem udělal jen malé kolečko kolem vesnice a tak jsem celý natěšený cestou kolem letiště v Mnichovo Hradišti neváhal a zastavil se na malý test jestli vše funguje jak má :) . Je to neuvěřitelný co tahle ''malá'' šestka dokáže! :)

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych ji nedoporučil pro úplné začátečníky nebo pro někoho kdo to nemá v hlavě srovnané.

Doplňky na motorce - Na motorce je zatím od původní majitele nehomologovaný výfuk který bych chtěl určitě nahradit nějakým značkovým s homoblbostí ačkoli tenhle má tedy krásný zvuk. LED blinkry a jiné páčky. Jinak je vše origo :) . Přes zimu bych si chtěl určitě dost hrát a všechno sem budu samozřejmě průběžně přidávat :)

Tak tuhle princeznu jsem si vybral z důvodu že se mi strašně líbí. Ano mohl jsem sáhnout po novějším stroji ale tohle je prostě moje srdcovka.
Měl jsem teď od motorek menší pauzu takže více méně příští sezóna(tuhle už jezdit nebudu) pro mě bude takový nový začátek. Po těch pár km co jsem na ní dnes najel musím říct že je to absolutně nad moje očekávání snad ve všem. Říkal jsem si že 600ccm nebude tak strašný na nový začátek ale mám z ní obrovský respekt.Poznatky co do pohodlí a podobných věcí budu přidávat a v sezóně 2017 :)

Honza__
Honza__ napsal 28.10.16 v 17:54

Jojo naprostá pecka. Jede suprově,všechno funguje jak má. Fakt kilometry jsou jen číslo a nemá cenu vůbec řešit

Vesi8
Vesi8 napsal 28.10.16 v 17:48 10b.

Sem rad ze jsi spokojeny, urcite ti bude slouzit stejne dobre jako me