KTM 990 Adventure / S (2008)

Vlastník tricetsest
Vloženo 4.5.2016
Aktualizováno 13.1.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Simon4ever
Simon4ever napsal 29.11.16 v 21:56 10b.

Zdar jak svina, také super mašina však jsem po ní také počumoval takže - RESPECT
Jinak jsem konečně hodil nějaký ten popis k tomu mému stroji tak mužeš juknout a trochu se pobavit čuuus

fanty
fanty napsal 14.05.16 v 07:47 10b.

Počkám si na ten zavedený deník. Abych se taky něco dověděl o pocitech a strastech dalšího majitele. První dojem jsem měl uplně stejný . Ted si jen lítám a zjistil jsem ze je ze me skladatel, protoze si zpivam pisnicky ktere nikdo nikdy neslysel. Treba o slunicku jsem toho poskladal uz pomerne dost Hrabalo mi na vsech motorkach, ale tady to je uplne jina liga. Tak at slouzi a hlavne stastne navraty domu. Casem uvidis jestli ti sedi nebo pujdes o dum dal. Neni to masina pro kazdeho, proto jsem ji minulou sobotu za 540km v sedle potkal jen jednou

Driver-toys
Driver-toys napsal 05.05.16 v 08:40

V pořádku

tricetsest
tricetsest napsal 04.05.16 v 21:16

Driver-toys: Však jsem psal, že se to s ní musím naučit. Je to moje druhá motorka, první dvouvál. O tom cukání jsem tam psal spíš s nadsázkou. Načetl jsem toho o ní dost, i na LC8, než jsem jí koupil a baví mě

Driver-toys
Driver-toys napsal 04.05.16 v 20:57

Pokud jsi chtěl neucukanou, co ti opraví i servis někde v Albošce, tak jsi měl jít do karbcové verze 950 . 990 bohužel ucukaný jsou a píší to ve všech recenzích nejen tady na Motorkářích. Ti co měli 990 a teď mají 950 si libují, mám kolegu co měl v rukách hodně mašin a umí to s nimi, ale 990 dlouho neměl. Možná se to dá vyladit na lankách, ale taky bacha v terénu i na ABS! Hodně lidí to málem stálo pořádný karambol..POZOR, když ti chcípne a hned ji natočíš, ABS tam zase je!!! Nejlepší je vyřadit zadek a nechat jen předek, pak je to určitě hodně velká paráda.
Zaregistruj se na LC8, tam se dozvíš hodně. Ať tě nikdy nezklame a brzy se sžijete.
PS: Jestli ti to cukání hodně vadí a pokud máš možnost, zkus si osedlat 950 a pak se rozhodni zda do ní nejít a tuhle neprodat (pokud jsi koupil dobře).

Více na: http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=106710