Jawa 350/640 (1997)

Vlastník SmallFishSGi
Vloženo 18.4.2016
Aktualizováno 25.8.2016

Jawa. Když zrovna není co dělat tak jí vytáhnu, zjistím že zase něco nejde a hned je co dělat. Ale když zrovná dělá hodnou tak je to parádní svezení.

První dojmy - Po první jízdě, nebo spíš první jizdě kdy jsem vyjel a zase dojel (po ose), jsem si řekl "to si dělají prdel! Takovej sráč, na to už nevlezu", odevzdal jsem jí otci a doufal že si pořídím zase něco moderního protože na tomdle se přece dneska nedá jezdit...

No chodil jsem okolo toho obloukem, ale nebylo na čem jezdit tak jsem jí občas zkusil... a bylo to, jak se na tom nedá jezdit? Dyť je to paráda, trochu jsem si jí poladil, pořádně rozjezdil, trochu jsme se oťukali, pak v jednom vinglu trochu víc... A když už jsem jí dal dokupy a pak s ní odřel svodidla, dostala rovnou komplet generálku při které jsem pochopil. Od tý doby máme natočeno tísice kiláků, založení cvajtakt gangu a jsme spokojení, i když už mám zase i pořadný moderní stroj.
Jede jako šlak, žere cca 5 furt, brzdy brzdí dobře (kotouč...), na naše "silnice" stavěný podvozek (to se jim tenkrát povedlo dobře odhadnout). Poruchy, nepočítám, do tolika neumím :o)

Trocha provokace...

pkKun
pkKun napsal 05.06.17 v 10:53 10b.

i Jawku mám, sice 638, ale motor po GO. Pravda je, že Jawa je třeba rozjezdit, rozbrzdit atd. čím více stojí, tím hůře. Na naše silnice super pohodlí a opravy? kladivo, šroubovák a siky, vystačí prakticky na cokoli

Petr_TA
Petr_TA napsal 25.04.16 v 06:58 10b.

Parádní Jawička
Taky jsem měl tu čest
10b

Deyva
Deyva napsal 21.04.16 v 13:01 10b.

Foto č.8 moc pěkný A jawka taky

novis79
novis79 napsal 19.04.16 v 21:24 10b.

Taky rad jezdim na jawe

MG42
MG42 napsal 19.04.16 v 15:27 10b.

taky jsem začínal na Jawě jako asi skoro všichni a proto a taky dobře vypadá