BMW R 1200 GS (2004)

Vlastník Tonďas
Vloženo 27.3.2016
Aktualizováno 27.3.2016

Výsledek 40-ti letého hledání, prostě super univerzál na vše na pole i do divadla.

První dojmy - Okamžitě mi padla do ruky, omládl jsem a nechce se mi z vyjížděk vracet domů. je to asi jako s kofolou , když ji miluješ, není co řešit. Ha Ha. Předešlý cruiser byl excelentní, ale na naše námi draze zaplacené silnice je GS lepší alternativou, prostě holka pro všechno.

Motorku bych doporučil pro - Všem s duší cestovatele a taky těm, kteří chtějí dát na prdel supersportům chi chi

Doplňky na motorce - Padací rámy horní a dolní, blastry, přídavná světla, navigace, boční kufry, akrapovič, zvýšené plexi, páčky Wunderlich

O této motorce již bylo napsáno tolik, že nevím, co bych ještě dodal, někteří ji milují, druzí zatracují, nechci, aby to znělo jako óda na značku BMW, ale já jsem velmi spokojen a nemám v úmyslu ji měnit. Vzhledem k mému roku výroby, bych jen přivítal, kdyby byla každým rokem o nějaké to kilíčko lehčí. Má velmi jednoduchý servis, který zvládne každý průměrně zručný motorkář.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 12.07.17 v 23:37 10b.

Petr-78
Petr-78 napsal 29.03.16 v 13:29 10b.

Pěkná a ten akrap tomu dodal šmrnc tak přeju hodně Km bez poruch

Freeman
Freeman napsal 28.03.16 v 21:15 10b.

Toz kamarade, preji Ti k tomuto "posunu" hodne pohodovych kilometru v sedle a to vzdy se stastnym navratem domu. A pozor na skutry, dokazi byt hodne divoke

LUMEX
LUMEX napsal 28.03.16 v 11:11 10b.

krásná mašinka, davám 10b

Petr_TA
Petr_TA napsal 28.03.16 v 10:34 10b.

Velká gratulace
Také jsem pořídil bramboru abych zjistil co na tom všichni maj ...
10b