Suzuki DR-Z400S (2005)

Vlastník cechyn
Vloženo 14.3.2016
Aktualizováno 14.3.2016

Motorka je hravá, docela pěkná akorát má menší nadváhu :( .

KTM EXC 450: šel jsem do dr-z 400, protože je méně náročná na údržbu vzhledem k tomu že zatím ještě moc nevydělávám. Časem bych chtěl určitě nějaké KTM nebo Husqvarnu

První dojmy - Motorka je na první dojem úplně super, pro začátečníky jak dělaná a samozřejmě i pro pokročilé jezdce. Motorka se docela ochotně zvedá na 2 a i na 3 kvalt když trochu škubnu na zadek takže určitě spokojenost :D

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych moto doporučil těm co nemají peníze na údržbu a drahý servis. A stačí jim 30kw na 145kg. Na vyblbnutí do pole ideálka.

DR-z 400s sem si vybral, protože to byla nejlepší volba pro mě po YAMAHA DT 125r. Motor jde pěkně za plynem. Možná časem to přetryskuju a dám tam laděný vyfuk + 3x3 mode. Když jsem motorku koupil musel jsem hned zaslepit solenoid, protože to dělalo trochu neplechu s plynem, v karburátoru nevznikal dostatečný podtlak na to aby se zdvihnulo šoupátko. Teď už motorka jede parádně. Brzdy jsou pro mě úplně ideální nejsou ani moc jedovaté ani slabé. Podvozek oproti DT 125 o poznání lepší lépe podrží v poli a lese. Spotřebu jsem zatím nějak moc nesledoval ale řekl bych že bude docela přijatelná kolem 6 litrů.