Honda XL 125V Varadero (2007)

Vlastník Varda
Vloženo 25.1.2016
Aktualizováno 19.2.2016

Dlouho jsem se rozhodoval, co si vlastně pořídím za motorku. Prvotně by mě nenapadlo, že to bude zrovna Varadero, ale po čtení mnoha recenzí jsem se shodl, že je Varadero pro mě to pravé.

Honda CBR 125R: Pro mě, jakožto drobečka se 190 cm, není zrovna ideální.

První dojmy - Když jsem poprvé zasedl na trůn, připadal jsem si jako v nebi. Byla to moje první velká motorka a připadal jsem si jako v letadle. Zároveň mě překvapilo pohodlí, příjemný přehled v zrcátkách (dokupované !) a hezky čitelné budíky.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro ty, které láká cestování a bádání nových krajin. Na motorku je maximální spoleh.

Doplňky na motorce - Přehlednější zrcátka, padáky, vyšší plexi, kufr Givi, tankvak

Varadero mě zkrátka uchvátilo. Zaujala mě jeho spolehlivost, 2V a pohodlí. Nikdy jsem nelitoval. Co se ovladatelnosti tyče, nemohu si stěžovat, brzdy také nezklamaly, spolujezdec si ale po nějaké době začal stěžovat na nepohodlí. Úložný prostor zde byl pouze na nejnutnější potřeby (lékárnička, vesta, nářadí), spotřebu jsem měl vždy kolem 4 l. Poruchy žádné (pouze běžná údržba). S varaderem jsme byli bok po boku dva roky a za tu dobu jsem se mnohé naučil. Motorka se cítí dobře v lehkém terénu a na cestách. Ve městě je to jedna báseň, kde výkon bohatě stačí. S motorkou jsem jel kolem republiky, žádný problém.

Varda
Varda napsal 27.01.16 v 20:17

Sry, je to 2007, spletlo se mi to s mojí novou :D jinak díky, vždy na ní budu vzpomínat v tom dobrém !

speroure
speroure napsal 27.01.16 v 20:16 10b.

Pěkná, jinak 2005 nějak nechápu? :D