Yamaha YZF-R6 (2009)

Vlastník kadlic141
Vloženo 9.12.2015
Aktualizováno 1.9.2016

Jsem zvědav co holka dokáže minulou sezónu byla rychlá tak snad i tahle sezóna bude a zvyknu si na 600...:)))

Motorka koupena od KRTZ

Kawasaki ZX-6R Ninja: důvod neuveden

První dojmy - Žádný dojmy ještě nejsou zatím se na ní chodím jenom koukat do garáže..:))

Doplňky na motorce - komplet YEC
2x kola¨
pancéřové hadice
přepákování valtermoto
pěn v nádrži

Motorka je postavena na stock závody perfektní podvozek a elektronika zbytek budu vědět až vjedeme na dráhu..:)))
Tak motorka vyzkoušená s dafit filla racing agency prostě motorka funguje úplně super na mosteckém autodromu kde na první jízdu jezdím časy 1:51 ale jak dál ježdění s dafitem pokračovalo i další jízdy a další dny i s jejich instruktory tak počtvrté se alespoň dostávám na 1:48 tak spokojenost ale zase rezervy jak jinak než za řídítky jako vždy..:) Tak jasný že k ježdění se musí zkusit vše tak mi to nedalo udělal jsem si licenci na IMRC na most přijel jsem s časem1:48 kvalifikaci a trénink jsem polepšil na1:47.5 tak spokojeny start ze 7. místa z motorky zase super pocit no den závodu jsem si uvědomil že jsem nikdy nestartoval z místa tak panika kterou jsem stejnak nevyřešil.. no na startu jak mi bylo jasný bude hrůza tak 14. místo ale jak šel čas a kola utíkali jsem se posouval a jak jsem si nějak zvykal víc na motorku a jezdil za rychlejšími tak jsem zrychloval a pořád se posouval dopředu tak dvě zatáčky z nějakých důvodů jsem dvě zatáčky před cílem a šachovnicovou vlajkou předjel i třetího tak já spokojený a když v depu jsem se dozvěděl že jsem zajel 1:44:9 tak spokojenost maximální se vším jenom asi na letišti se budou muset trénovat starty motorka prostě když jí máte super naladěnou tak si to dokáže každý člověk super užít a určitě hlavně rvát prachy ne do výkonu ale do podvozku který vám dá na motorce jistotu