Yamaha MT-09 (2014)

Vlastník Charlie_Kladno
Vloženo 8.9.2015
Aktualizováno 21.5.2020

Je to nejlehčí moto co jsem kdy měl

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník)

První dojmy - Zatim jen 1000km a omezene otacky takze tezko popsat. Do ruky padla a líbí se mi váha.

Motorku bych doporučil pro - těm co hledají ovladatelnost a nižší váhu. Nechtějí jezdit dálky (i když myslím, že i to půjde) Asi bych jí nedoporučil větším postavám.

Doplňky na motorce - Zatím žádné. Přikoupil jsem v Yamaze zlaté vidle (nechtěli mi je dát rovnou), a ty už na motorce jsou stejně jako zlaté páčky. rozhodně plánuji štítek a výfuk, ale jaký? musím vybrat. Není to úplně nejlevnější záležitost na MT09. Pak dám ještě drobnosti, ale nechci přehánět. Je hezká tak jak je.

tak pro ty co mě buzerovali za to, že jsem sem nic nechtěl napsat - tento stroj jsem si vybral, protože jsem chtěl změnu a prostě protože Honda nic podobného neudělala a rozhodně ne za tuto cenu. (CB 1000R už jsem měl)

Najeto nemám moc, jelikož už, na to není úplně počasí a poslední dobou ani čas.
Z toho mála co jsem najel mohu říct, že je to zajímavé. Měl jsem vždy spíše těžší motorky a toto je příjemná změna. Ovladatelnost dokonalá a výkon hrozivej.
Spolujezdec se asi úplně neuvelebý, ale také to prý není hrůza. Spotřebu nevím, a to snad není u motorky ani důležité ne?

Charlie_Kladno
Charlie_Kladno napsal 14.09.15 v 12:53

Cus. Zadnou vyhodu nemaji. Jen jsem je chtel

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 14.09.15 v 09:46 10b.

Charlie_Kladno> furt vaham, jestli mam jit do nahaty MT-09, ktera mi fakt vyhovovala nebo jeste nasetrit a koupit rovnou Tracera
Jinak jakou vyhodu maji zlaty vidle proti puvodnim? To muselo stat docela balik - teda pokud jsi je nenechaval jen pokovit.

Charlie_Kladno
Charlie_Kladno napsal 11.09.15 v 20:37

Martycok ... co dodat. Radsi to prodam a budu bez motorky jako treba ty ne?

Martycok
Martycok napsal 11.09.15 v 17:38 10b.

No to jsi to teda napravil.Komentář je nicneříkající a tvoje znalosti na bodu nula.Jako alternativu od Hondy bych vzpomenul třeba GoldWing.Takže než zase začneš vypouštět z hlavy ty svoje rozumy,chvilku přemýšlej.

Henena
Henena napsal 11.09.15 v 09:06 10b.

Ahoj,jo jo jo přesně tak ,loni si jí koupila dcera Gabča a je moc spokojená.I já jsem se povozila a můžu potvrdit .