Honda CBR 1000RR Fireblade (2005)

Vlastník stanxxx
Vloženo 15.8.2015
Aktualizováno 24.10.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Toman87
Toman87 napsal 29.09.15 v 17:30 10b.

vacekjirkaa
vacekjirkaa napsal 30.08.15 v 21:55 10b.

Super článek a TOP motorka.Tady mám jasno

stanxxx
stanxxx napsal 30.08.15 v 08:40

Diky za komentare.
@VYBA:
K tem kotoucum, na ty kotouce koukali asi ve dvou servisech, merili vsechno mozny, ale na nic neprisli. Tusili, ze to bude kotoucema, ale proste vsechno sedelo. Pak mi pujcili kotouce jiny, a problem zmizel, takze bylo jasno. Ja si toho vsiml az zpetne, kdyz jsem si doma ty kotouce vzal a rekl si, ze proste najdu, co je s nima spatne, ze to neni mozny, aby takhle kopaly a vsechno bylo v poradku. Tak jsem kazdou stranu peclive projel po celym obvodu a nasel jsem.
Na tech fotkach to vypada, ze to je neprehlidnutelny, ale proste to vsichni prehlidli - vcetne me.

K tomu, ze nejede. Prosimte, to je fenomen mezi kawarema a suzarema. Neznas?:) Ja to posloucham (teda spis poslouchal, po tom, co jsem jim natrh ;)) porad. Jinak zx10r 04 je stejna jako 05 a ma vyssi vykon, nez cbr. Ale stejne se na ni bojis dat plnej, protoze to musis krotit. Na cbr se heftu nadoraz tolik bat nemusis, takze ve finale jsi rychlejsi.

K vykonu na okruhu. Mas recht, ze v zatackach staci bohate sestikilo. Ja spis mluvil o tom, kdyz mas plnej na cilovce v Moste a kopes tam kvalty. Jinak je vykonu opravdu dost a urcite to na moje jezdecky schopnosti to jeste nejakou dobu stacit bude. A taky mas recht ohledne tech prevodu, jenze ja nechci dve motorky (okruh+silnice) a s touhle jezdim i na silnici, takze delsi zprevodovani, zvlast tyhle generace, mi na silnici absolutne vyhovuje.

K slickum. Nahraty slicky by urcite casy posunuly zase nekam jinam, ale jak jsem psal, nechci dve motorky, takze slicky nepripadaji v uvahu. Mozna nekdy tam dam D211, coz by mela bejt spicka a daji se jezdit i na silnici, ale ty budou mizet strasne.
Casy: Puvodne na ty motorce byly RoadSmarty2 - silenost, Most jsem daval za 2:06. Po prezuti na SportSmart2 (bez nahrivaku) davam Most za 1:57 a naky drobny, coz myslim, ze na tech gumach uz neni uplne nejhorsi. Ale vim, ze na nejakych mistech muzu s aktualnima schopnostma zrychlit, takze pri trose treninku, 1:55 bych dal myslim. Pak uz to bude chtit instruktora nebo lepsi obuti.

Kazdopadne to uz nezjistim, masina ma doma nastupce a brzo bude na prodej.

Vytínač
Vytínač napsal 22.08.15 v 20:50 10b.

dobrá rejže

PYTEL1
PYTEL1 napsal 21.08.15 v 13:36 10b.

mar36
mar36 napsal 19.08.15 v 19:45 10b.

Pěknej ďábel, mnoho radostných kilometrů

VYBA
VYBA napsal 19.08.15 v 09:17 10b.

Ta porucha co popisuješ...je jasnej problém kotoučů na 90%. vymačkaný ložiska v krku se projevujou jinak. problém s vydlicema...je tomu asi nejpodobnější. Měl jsi to v servisu než si začal laborovat?..Viděl to někdo kdo dělá motorky? Jestli ano..už bych k němu nejezdil :)

Jinak...někdo říká, že fároš nejede? Bylo by blbý aby ti odjel z o rok starší kawou ne?...navíc...všechno je to o převodech...hlavně na okruhu :)

Brzdy měknou po čase na všech motorkách..i na těch vyladěnejch závodních :)
To bych neřešil...

Super motorka..jako okruhovku bych jí bral hned..na silnici je to nesmysl... :)

Psal jsi, že na okruhu není výkonu nikdy dost :)
Je otázka jestli výkon týhle motorky vůbec na okruhu dokážeš využít. nemyslím to špatně, ale...dostat se jezdecky na úroveň takovýho stroje chvilku trvá.

Rozhodně to nemá smysl hodnotit bez nahřátejch sliků. Gumy jsou na okruh to jediný a hlavní co je třeba mít aby člověk zjistil jak je na tom ..ostatní je pasé.
nahoď nějaký video z okruhu jestli máš...nebo časy :)
Věřím, že rezervy ještě budou.

Ať se ti daří a hlavně zdraví...přeju hodně kilometrů (raději na okruhu než v provozu)

Čus.

ps: Máš to za 10 :)

Lastycbr
Lastycbr napsal 18.08.15 v 07:40 10b.

Mesi_SNB
Mesi_SNB napsal 17.08.15 v 18:35 10b.

sipal
sipal napsal 17.08.15 v 16:21 10b.

Super masina i koment

Lubas1992
Lubas1992 napsal 17.08.15 v 11:32 10b.