Yuki Smile 100 (2006)

Vlastník lyons
Vloženo 18.6.2015
Aktualizováno 18.8.2016

Super moto na dojíždění do práce :D

První dojmy - Kostitřas, na kterého si je potřeba zvyknout... Pecková spotřeba do 2L na 100km relativně svižná

Motorku bych doporučil pro - Pro šetřílky

Doplňky na motorce - kufr,vyhřívaný hefty z aliexpresu za 3dolary,mimochodem fungují dobře!

Stroj jsem si vybral hlavně kvůli jeho ceně a úspornosti, denně dojíždím celkem daleko do zaměstnání a stálo mě to dost peněz jak autem tak i na normální motorce(Africa si taky něco vezme...) na moto jsem si musel zvyknout, řazení je opačně a moto se dosti kroutí v zatáčkách.
Co mě ale překvapilo je svižnost a maximální rychlost!!! Dostal jsem z toho přes 130km/h tachometrových, ve skutečnosti asi 115 až 120km/h což je mazec!
za měsíc jsem najel 2000km.
Každopádně jsem málem po přesedlání na moji Afriku roztrhal převodovou skříň :D
(opačné řazení a ještě bez spojky...SMILE)
Další velké plus jsou velmi levné náhradní díly, které se dají sehnat v Pyramidě v Pruhonicích, po registraci na internetu hned -10% z ceny, každopádně jsem zničil mojí asi demencí zadní kyvnou vydlici a nová stála 600Kč!!! SMILE :)
Plasty stojí za h...ale cena to dožene. dobře to brzdí a má velice pěkný zvuk.
na dálnici se v klidu udržím za kamionem tak na půl plynu ( velká úspora paliva :D )
Moto doporučuji sám mám přes 100kg a jede to se mnou si myslím hodně dobře.

7.8.2015 mnou najeto 5000km za 2,5měsíce a bez sebemenšího problému, namontoval jsem vyhřívané hefty z číny na 3dolary a kupodivu fungují :D

7.11.2015 Mnou najeto 10000 za 5měsíců docela porce, vyměněny zadní pakny.
Peklostroj!

18.3.2016 Moto vytaženo ze slámy, kde bylo zazimováno po té, co jsem si málem v listopadu rozbil hubu, když mi ušlo v 80km/h přední kolo :D
2*šlápnout a moto běží, najeto již 21000km, je to nezmar!!

OndraBM
OndraBM napsal 17.06.17 v 10:25 10b.

Ahoj, musím říct, že jsem se tímto článkem a taky Kubovým, co cestoval do Rumunska, inspiroval a nakoupil Smile taky. Chystám se ho taky uvést, jsem jím nadšen. Takže děkuju za dobrý tip! a ať nám to jezdí!

pajapaja
pajapaja napsal 31.10.15 v 08:59 5b.