Honda NC 750X (2014)

Vlastník M_a_c_e_k
Vloženo 8.8.2014
Aktualizováno 17.4.2018

Vloženo: 24.09.2015, Uskutečněno: 24.09.2015, Stav tachometru: 26500 km, Zhlédnuto: 6x

..letos jsem se v květnu vypravil na Honda Fest na Šumavu, a tak jsem těsně před akcí investoval do nových Mišelinek.. dal jsem na rady kamarádů motorkářů a vyzkoušel taky Pilotky štyrky.. inu.. závěr je takový, že jsem dnes po ujetých 14 tisících znovu obul Pilot Road 4.. gumy jsou to drahé, ale musim říct, že mě posunuly dál a hlavně níž v náklonech v zatáčkách, podržely mě za mokra a deště tak, že kdyby mi neteklo za krk, tak ani nevim že prši.. cena přezutí obou kol je okolo 7000 kaček, za což dneska obujete cele auto na zimní..
..poser proužky na zadni gumě jsem zrušil, na přední zůstaly cca 4mm.. a to nejsem žádný závodník co trha asfalt a dře kolenem nápisy na cestě.. gumy maji moji důvěru a vim že se můžu spolehnout..ale jakmile se ztratil na středu vzorek, začly sice trochu plavat a měl jsem pocit jakoby byly podhuštěné, ale to jsem měl stejně i u jiných sjetých gum..
..zatím jsem ještě přední nechal, páč peněz neni a nějaký dezen tam eště je, ale asi z příští výplaty zatahnu obutí aj dopředu pod Kačenku..
..apropo cena přezutí s vyvážením a novým ventilkem u Pneu Janda v Ostravě Porubě 3838,- kdy kolco jsem si na parkovišti sundal a nandal sám a kilínko ušetřil.. starou gumu si zadara nechali.. přední stojí 2923,-..

M_a_c_e_k (0) napsal 25.09.2015 v 14:06

..ano jak jsem psal, cena je s přezutím, vyvážením a novým ventilkem.. ušetřil jsem jen kilo za montáž a demontáž kola z mašiny..

istonbike (2) napsal 25.09.2015 v 00:25

3838 to je doufám za gumu + práce

• ..Hodná jde do světa..

..najeto 46400km.. bude bydlet v Brně.. dostala se k fajn klukovi.. bude jí dobře.. a jsem za to moc rád.. ale současně i smutny jsem.. byla to super motorka, zažili jsme spolu mnohé.. byli jsme fšude.. tak nic no.. Honz

Typ: Prodej
    Vloženo: 17.04.2018
    Uskutečněno: 17.04.2018
  • ..garance 40 tisic ve vlastní režii..

..po našem Alpskem trajdání a dovršení 40000 km, jsem se pustil do výměny oleje, filtrů a svíček.. už jsem nechtěl investovat do značkových servisů za běžné a relativně jednoduché úkony a zrobil si to sam.. při rozmontov

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.07.2016
    Uskutečněno: 24.07.2016
  • ..nová zadní předalpová Pilotka..

..předčasně a s méně nalítanýma kilákama, ale pro jistotu vyměněna zadní guma.. Alpy dají 4000km a stará by to nemusela cestou zpět dát.. Rakušáci jsou na to psi, tak rači výměna.. tachometrových najeto 26500-36200 takže

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.06.2016