Yamaha TDM 850 (2002)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

streydapilot
streydapilot napsal 14.05.14 v 02:09

Čau pane. Koukám na ten tvuj strojek a přeju ti ať jsou z vás kamarádi. Já mám TDMko třetí rok a naprostá spokojenost. Má svoje mouchy, ale nikdo neni dokonalý. Až budeš vyndavat baterku nebo štelovat světla tak to poznáš, ale to jsou jednorázový záležitosti. Radost z poježdění na téhle Téměř Dokonalé Motorce za to stojí. Tak ať vám to spolu ladí a lítá

Daypa
Daypa napsal 13.05.14 v 21:12

TDM je zřejmě moje srdcová záležitost ... ohlížím se po nějaké velké motorce, zamiloval jsem se zprvu do Transalpína, ale pravdou je, že TDMko je mohutný a krásný stroj s výkonem, který se s Alpkou nedá srovnat. Pořád jsem se motal mezi jím, TDMkem a případně ještě Fazerem a CBFkem, ale jak různě čtu na internetu a v časopisech recenze, tak z toho nejlépe vychází pořád TDM. Jsem vyznavač dlouhých projížděk, Alpka je sice také celkem pohodlná, ale TDM je prostě víc cesťák. Na Fazerovi jsem najel 300km na jeden zátah a musím říct, že mě z něj trochu bolela třísla a to jsem si dával pozor na správný posez a správně nasazené nohy na stupačkách. I přesto jsem pak následující den chodil jak na...nej kačer.
Takže, tím chci poděkovat, za další utvrzení v tom, že TDM je jasná volba

Janiin
Janiin napsal 13.05.14 v 10:51

Dobrá a užitečná recenze - 10b. Naprosto chápu tvou motivaci přejít ze Savage na něco fyzicky většího - taky mám Savage, výkonově mi stačí, ale začínám mít problémy hlavně se zády už po dvaceti minutách jízdy (mám skoro dva metry výšky...). V začátcích mi to nevadilo - asi stárnu

JardaCh
JardaCh napsal 11.05.14 v 15:39 10b.

Tak ať ti to peláší jo a doporučuji doplnit laďáček -> přecejen je to velkej dvou vál a když mu dáš ty správné nástroje tak dokáže zahrát neskutečnou muziku že i kluci na čopru koukaj

pavel83
pavel83 napsal 11.05.14 v 08:14 10b.

Pěkná, a máš pravdu s tím krájením kilometrů, věř že po čase ti bude připadat i 400km na jednu vyjížďku jako málo

ZRX
ZRX napsal 10.05.14 v 14:02 10b.

Super stav.