Suzuki DR 650 (1994)

Aktualizováno 27.7.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

radek89
radek89 napsal 11.07.17 v 15:43 8b.

Krása ty kufry sluší

DajaV
DajaV napsal 21.01.17 v 18:57 10b.

Dobrý kufry, dobrá mašina a dobrá výdrž (to znám taky dobře). Dohromady to dělá 10 bodůůů !

Mann
Mann napsal 12.01.14 v 12:28 10b.

Té motorce už dávám po třetí 10b a doufám, že na posled Z vlastní zkušenosti a podstaty věci vím, že motorka za to nemůže. Pokud to nedostane do ruky nějaký dobytek, je schopna při přiměřené péči poskytovat radost dalších xxx let A tady to vypadá nadějně

cert205
cert205 napsal 02.08.13 v 22:08

Kurnik co se stalo?Doufám že ne nic vážneho.Ja se o tu motorku staral a vyimě dostala servis,pneu které mělá mít,řetězovku,a brzdy.
To:Jandys Nevim proč mě tady zbytečně pomlouváš jestli je to kvuli toho žes ji chtěl zpět a ja ji vyměnil jinde.Ja tě do výměny nenutil sám si to tak chtěl a za bandasku sem neručil když jsem ji měl sotva měsíc.
K dr jsem se choval slušně a myslim že v dobré peči sem pokračoval.Ale od tebe taky nebyla ve 100% stavu hůavně zadní brzdy.O těch sem věděl a vramci možnosti opravil.

poldaFZR
poldaFZR napsal 26.07.13 v 19:29

Jak píše Jandys motorka byla v paradním stavu na svoje léta odemne šla s novou vačkou , vahadlama , rozvody+ se kontroloval celý motor jestli by ještě něco nechtělo opravit když to bylo v servise rozebrané .. tak snad to nebude nějak zavažná oprava a brzo budeš na silnici zaleží jak se ktomu choval majitel před tebou... jinak až ji dáš do kupy tak ať slouží a dělá radost jako mě

-Jandys-
-Jandys- napsal 26.07.13 v 14:40

Motorka to byla suprová,když ji měl Polda a pak i Já Postarali jsme se o to to aby byla dokonalá a vyjímečná Ale po zkušenostech s majitelem ke kterému šla a tys jí od něj vzal si myslím že už nebude v takovém stavu a kdo ví co se ještě ukáže,jako to potkalo mě když jsem s ním vyměnil DR za jeho Bandita a pak mě čekaly 3.měsíce rozborky-oprav a resuscitace Jinak chlape pořeš to,dej jí dokupy vše raději zkontroluj a udělej a brzo zpět na cestu,ať se daří

krysoid
krysoid napsal 26.07.13 v 12:31

Sleduju jak tahle mašina mění majtele ale je to poctivá a dobrá motorka,jo a svíčky má dvě.Ať slouží

miky35
miky35 napsal 26.07.13 v 11:01 10b.

vypadá nádherně. ať slouží.

Drakis
Drakis napsal 10.07.13 v 13:04

Konečně jsi dostal rozum a nebudeš smutně koukat,když odbočíme na lesní cesty

Leushka
Leushka napsal 30.06.13 v 15:19 10b.

moc pěkné plexi..dík za inspiraci

-Jandys-
-Jandys- napsal 30.06.13 v 14:08

Tak se dívám že změnila majitele No ať ti dobře slouží (jako mě) a budeš jistě spokojen,na cestě je jí dobře stejně jako v lehčím terénu