Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1992)

Vlastník offroadman
Vloženo 26.8.2010
Aktualizováno 26.8.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

danny3716
danny3716 napsal 23.09.13 v 21:00 10b.

Vypadá moooc hezky ! Suprově to ladí

offroadman
offroadman napsal 30.08.10 v 23:19

Koukám, že srovnávat XTZ a Afriku není vůbec dobrej nápad. všem slibuju, že už to nikdy neudělám ať xtzky sloužej

Jenik789
Jenik789 napsal 30.08.10 v 08:07

Africu jsem mel a mel jsem s ni take normalni problemy, takze popis offroadmanna se mi zda take spatny

mxFlash
mxFlash napsal 27.08.10 v 21:58

promiň ale musím Ti vyvrátit pár nesrovnalostí co píšeš v popisu. Začneme tou spolehlivostí, kultivaností a zpracování. Oproti africe je to prý naprd, já mám opačné zkušenosti. Navíc afriku a všechny japonské stroje na 2 kolech víceméeně vyrábí v indii a podobných zemích, zatímco XTZ je jeden z posledních opravdu japonských strojů. Spolehlivost nádherná (teda na mojem stroji a asi 5 kamarádů co ji mají třebas už 6 let)
k tomu rozdílu v ceně: dobrej marketing, udělali z toho kult proto to má vyšší cenu, ale pěknou XTZku r.v. 1996 koupíš v poho za 80 000 což stojí i afra takže to taky není pravda
dále s tím přístupem, jednou rozděláš a pohoda

ale abych zase netvrdil že nemáš ve všem pravdu, tak brzdy opravdu nejsou nejlepší, ale co by jsi chtěl, je to koncepce 80 let kdy se brzdilo jinak než s dnešními stroji
promiň že tu píšu to co píšu ale nedělá mi moc dobře když někdo povídá (pro mě teda) nepravdy, jinak ať dobře slouží to další cestovní endurko

Speed
Speed napsal 27.08.10 v 11:24

pekneee tak hooodne stastne najetych km

Petr_TA
Petr_TA napsal 27.08.10 v 07:17

Pěknej kousek
Taky jsem scháněl pěknej kousek ale dopadlo to jinak
10b