Suzuki SV 650 (2002)

Aktualizováno 24.5.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

cevarom
cevarom napsal 14.05.24 v 12:59 10b.

Také mám sv22 rok,je výborné,jezdí výborné,přesedlal z versyse 1000, udělal držáky pro ženu a plotnu na sh 59,kolem komína,do práce na zablbnuti 180 je tam okamžitě, jo slušná motorka,a je i pěkná,ale Plexi nedávej,mám ho naruší ti to celý výraz i slyšíš jiný zvuk motoru. A efekt 0.Dalku ale jezdím s jiným strojem.Ať jsi spokojen.

rogih
rogih napsal 14.05.24 v 09:55 10b.

Paráda. Ať ti to i dál jezdí a dělá radost. SV je klasika!

BezprstyBill
BezprstyBill napsal 14.05.24 v 09:48 10b.

Tygrik75
Tygrik75 napsal 14.05.24 v 09:27 10b.

motorka, na kterou rád vzpomínám. Doprovázela mě na prvních jízdách v motoškole, když jsem si dělal papíry. Vodila se jak kolo. Super obratná motorka a pěkný zvuk. Jen neutrál mě zlobil, ale to bylo tím, že byla chudinka trápená den co den uchazeči o řidičák. Taky jsem šel na dva válce, ale na štorc. A ještě k této motorce. Klobouk dolů před SV. Když jsem začínal, tak mě instruktor naložil na bydýlko a šup na cvičnou plochu provozem. Ona to dala a i já. Musel to být pohled. 190cm a 115kg jako spolujezdec

IchBinMartin
IchBinMartin napsal 14.05.24 v 00:08 10b.

To ulozenie motora je opticky trochu zvlastne, ale plne suhlasim, ze motorka ma mat gulate svetlo! (Alebo aj dve..) Tiez ocenujem sikovnost pri uprave sedadla. Ale nalepkami a hlavne plexisklom by som ju nekazil.
Mas 10, ale ked uvidim fotku s polmetrovym plexi, ides na nulu, hehehe.

papiboy
papiboy napsal 13.05.24 v 21:21 10b.

eSVéčka sú výborné motorky, dobrá váha a dostačujúca sila.
Niektorí machri so silnejšími mašinami ju podceňujú, ale keď na serpentínach dostanú na frak, tak sú ticho.
Teda dobrá voľba, nech ti dlho verne slúži a ozaj pozor s tým plynom, po SH 125 ťa môže prekvapiť, jak ľahko to ide na zadné... Tak len opatrne.
Som mal aj silnejšie motocykle, ale o nič som neprišiel, keď som zo zvedavosti kúpil SVčko. Plánoval som si ho ponechať nejakých pár mesiacov, reku, vyskúšam...
Dopadlo to tak, že mám ju už vyše 6 rokov a nemám dôvod meniť, vie všetko, čo od motorky očakávam.
Jasných 10 bodov, jak ináč.

Karel_J
Karel_J napsal 12.05.24 v 16:54

Ahoj SV-DR, díky za koment. Rád bych to uměl nastavit, ale obávám se, že bych nadělal víc škody než užitku, jediné s čím jsem hýbal bylo nastavení otáček na volnoběh, aby to odpovídalo tomu, co je v manuálu, takže na cca 1200-1400ot./ min. pomocí šroubku dorazu škrtící klapky. Pokud by se našel někdo z okolí Teplic a chtěl mi s tím pomoct popř. dát nějaké rady, budu rád.

Karel_J
Karel_J napsal 12.05.24 v 16:51

Díky SV-DR, elvis78, vilem_i_am a ilicc za pozitivní komentáře.

SV-DR
SV-DR napsal 12.05.24 v 12:23 10b.

Motorečka v peknom stave
Mal som rovnaké SV650 dlhých 10 rokov , môžem povedať že veľmi spoľahlivá moto. Nič sa nekazilo .

K tomu štartovaniu; keď máš veľmi chudobnú zmes tak sú sviečky vypálené do biela . Preto štartuješ so sytičom aj s plynom.
Ja som to mal opačne, bola tak bohato nastavená zmes , že som štartoval bez sytiča a prechlastával sa mi prvý válec.
To som nastavil (ubral) a bolo to OK

Na šprinte na letisku to na 200m dlhej trati dalo 150 na 3.prevode . Normálne sa vyrovnala Honde VTR 1000 F , vyššie ma už zobral (väčší objem

elvis78
elvis78 napsal 12.05.24 v 10:53 10b.

je pěkná a hezky přizpůsobená

vilem_i_am
vilem_i_am napsal 11.05.24 v 21:16 10b.

parádní motorka, ať ti dělá radost!

ilicc
ilicc napsal 11.05.24 v 19:50 10b.

pekna vela stastnych kilometrov