Honda PCX 125 (2023)

Aktualizováno 21.3.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

manass
manass napsal 14.10.23 v 20:00 9b.

Mám to samé doma :) jezdím necelý půlrok, nahoupáno 6500km..a přes to všecko, že jsem svýho času drtil 180k mašinky co jeli přes 300 tak s PCXkem se vždycky zasměju a baví mě. Je to paradox, ale je to tak. Vůbec mi navadí nižší rychlosti..jak popisuješ lze poohlížet krajinu po výletech a někdy si říkám, že to až tak pomalu nejede, protože když se to zprůměruje tak je to schopné téměř stabilně držet předpisových 90km/h a to vychází stejně rychle jako běžným osobním autem. Ano 0 náklady, ta spotřeba je famózní a když se drží fuul gas , tak jsem se přes 2,1L/100 eště nedostal :D Doporučuju dát sportovní variátor..mám Mallosi /3000,-Kč/ ale investice se ohromě vyplatila. Skútr velmi ožil, zvlášť při zrychlení z křižovatek, dokonce předjíždím opatrné řidiče v autech mimo obec a hlavně se zlepšil tah v kopcích. Maximální rychlost + cca 5km/h ale i to stačí. Na dojíždění do práce jak říkáš ideál a vlastně na všechno včetně nákupů a projížděk jen tak..maj to skvěle vymyšlený

Dzawar
Dzawar napsal 13.10.23 v 21:04 10b.

Chlape zase jinej stroj . Tyto ale střídás . . Taky si říkám že by do města byl skutrik z variatorem fajn, to řazení občas proudí když s poloautomatem. A navíc
PCX je fešanda tak ať ti chvilku slouží a potom bych šel do daxe .

STOCK
STOCK napsal 13.10.23 v 13:44 10b.

Vítám v klubu spokojených PCX uživatelů a přeji spoustu vysmátých kilometrů

mildanek72
mildanek72 napsal 12.10.23 v 23:41 10b.

Koukám jak mopedista na Gold Wing
No tak to jsem rád za chválu na vylepšenou,ne, vlastně úplně novou verzi PCX 4.generace,jsem velmi spokojen a za tento stroj vůbec nelituji peněz do něj vložených..a to mám 3.generaci ještě s E4 a dvouventilem jen,...k našim PCX snad jen dodám hlavně Kolama Dolů a nechť to sviští po zajetí a první tisícovce km kolem 100 km/h...jak píšeš styl on-off..? dávám 10 nejjasněji upřímných bodů

ivano
ivano napsal 12.10.23 v 16:54

Romčo...a dobře jsi udělal, teď budeš všude první

pali3x
pali3x napsal 10.10.23 v 20:44 10b.

PCX je super... Je naozaj dokonca obratnejšia ako bicykel s 28 palcovými kolesami Len pri vyššej rýchlosti mi príde trochu nestabilná (malé kolesá, krátky rázvor)

Mimochodom, PCX má známa stále jej hovorím, aby si dala vyššie plexi. Potom PCX vyzerá oveľa lepšie

A spotreba - je doslova neuveriteľná.