Honda PCX 125 (2015)

Aktualizováno 26.4.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Lenka05
Lenka05 napsal 01.05.23 v 12:09 10b.

Ahoj, gratuluju k PCX, je to super stroj. Já se s ním teprve seznamuju, ale jsem nadšená, na mých 162cm je jak stvořený a frčí fakt krásně, po Praze se vejdu všude a za městem si spolu ševelíme 80tkou (je ještě v záběhu), doma jsem rychleji jak autem a cesta mně baví, parkování přestala být noční můra a vůbec je to paráda.
Líbí se mi tvůj příběh, hezky sepsáno. Přeji hodně šťastných kilometrů

83427
83427 napsal 30.04.23 v 18:17 10b.

Měl jsem o pcx podobné mínění. Jenže je mezi námi velký rozdíl. Já mám 185cm a vážím skoro metrák. S helmou a hadrama metrák jak vyšitej. A to už se pcxku nelíbí. Jako po městě super, ale mimo město už to není při téhle výšce a váze žádnej med. Obzvlášť ty kopce. Jsem rozenej krušnohorec a ty horský silničky v pohraničí miluju. Takže jsem se vrátil do autoškoly pro áčko a pořídil CB500x, jen v opačném pořadí.

WobRetnuh
WobRetnuh napsal 29.04.23 v 10:37 10b.

Cestovani je o dusi, o cloveku a ne o stroji. Taky jsem neco nacestoval na skutru a jde to.
Honda je dobra volba, sezenes na to dily az bude potreba a nebude problem s prodejem az ti bude mala . Preji mnoho stastnych kilometru.

Guga
Guga napsal 29.04.23 v 09:16 10b.

Paráda veliká

Hunyady
Hunyady napsal 29.04.23 v 07:03 10b.

Pěkný. Měl jsem hnědé PCX 2. Generace a pak šedé 3. Gen. Na oba rád vzpomínám. Ale pro mě 184 cm byly malé. Tak na jízdu do práce. Vyměnil jsem za Forzu a spokojenost. Tak ať Ti dělá PCX jen radost ?.

StB
StB napsal 27.04.23 v 14:12 10b.

Souhlasím s tebou. Je to obratný a úsporný stroj, ale i dlouhé cestování má u většiny lidí své limity. Na PCX klidně pojedu třeba k moři a užiju si ty nejmenší (ale kvalitní) silničky. Na okruh třeba 5000km už ale pojedu na velké moto - od toho to je. Fandím každému jezdci bez rozdílu kubatůry, tak užívej krás cestování a ať slouží.

pali3x
pali3x napsal 27.04.23 v 07:56 10b.

Pekný príbeh a skvelý skúter
Dovolím si súhlasiť s tvrdením - "...na dlouhý štreky potřeba velká dospělá motorka, za mne takovéto tvrzení vůbec neplatí..." Každý sme iný a nie každý z nás potrebuje veľkú a výkonnú motorku.

Vnímanie motorky (auta...) je realtívne = je ovplyvnené tým, čím človek doteraz jazdil. Mne osobne pripadala Honda PCX po vyskúšaní VEĽMI obratná, ale menej stabilná (malé kolesá). Človek nemôže mať všetko. Spotreba je geniálna (lepšia / porovnateľná so skútrom 50 ccm), ale neviem si celkom predstaviť jazdiť na tom dlhšie cesty - mám 182 cm a PCX je mi relatívne malá.
Na druhej strane... Môže na tom jazdiť človek so VP skupiny B. Takže nakoniec je to ideálny stroj na vyskúšanie si "motorky"... Ale keď mám "plnotučný" VP sk.A - nebudem predsa jazdiť Hondou PCX a kúpim si motorku, že áno

Hlavne prajem veľa radosti pri cestovaní a skvelé zážitky