Honda CMX1100 Rebel (2021)

Vlastník MotoJenda
Vloženo 26.9.2021
Aktualizováno 26.9.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

VIETNAM
VIETNAM napsal 29.05.23 v 13:53 10b.

cajk

drake1961
drake1961 napsal 07.11.21 v 16:37 10b.

... . Jinak pozor, jako druhou motorku na cestování mám právě NC750X DCT a vůbec není "slabá", jak tady v mnohých komentářích tvrdí trhači asfaltu (tím nemyslím Tebe ). Je to super živý stroj (šikovnej krouťák), kterej to sice nemá v papírech, ale dokáže i 190 až 200km/h... . Navíc je to Honda, takže motor mě nejspíš přežije. Další plus je, že při opravdu konstantní předpisové jízdě si dokáže vzít 2,5l/100.

Zedsdead
Zedsdead napsal 29.09.21 v 20:55 10b.

Se zatáčky "vynáší" když moto v dané rychlosti málo naklopíš.
Zatáčení je plný Youtube. Klidně začni titulem Bible zatáčení.

Ala71
Ala71 napsal 29.09.21 v 16:40

Zdar, vítám tě v klubu Rebelů. Jezdím na něm od června a jsem z něj pořád nadšený. A mám to úplně stejně jako ty - 49 let, druhý rok ježdění
K tvým popiskům a zkušenostem:
1. Ten trochu tvrdší podvozek (drncání) odstraníš seřízením zadních tlumičů. Klíč je součástí výbavy a návod je v příručce. Přecvaknul jsem to o jednu pozici a je to o dost lepší. Pokud jsi lehčí, překlikni klidně 2x (já mám skoro 100 kg )
2. Pro vyšší rychlosti mi dost pomohlo malé plexi. Vychýlilo proud vzduchu směrem na ramena a hlavu a tak hrudník, který má největší odpor, už to tolik netlačí dozadu. A hlava ten proud udrží. Dost to pomohlo. Ale, jak píšeš, doplňky na Rebela nejsou nebo jsou nedostupné, takže jsem si plexi musel upravit a především posvařovat a udělat na něj držák - viz moje fotky.
3. A doporučuji objednat v Německu ty chrániče motoru (padáky) od Motea. Jsou super (koukni na moje fotky), za dobrou cenu a člověk má přece jen pocit, že kdyby to náhodou položil, že ten motor úplně nezruší...
Tak dobré bezproblémové ježdění!!!

Tiboon
Tiboon napsal 27.09.21 v 22:20 10b.

rozhodně dobrý výběr a přeji spoustu skvělých zážitků

Pupi04
Pupi04 napsal 27.09.21 v 10:04 10b.

Skvělá volba
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu