Honda CMX1100 Rebel (2023)

Vlastník Kdoulovec
Vloženo 21.7.2023
Aktualizováno 21.7.2023

Zkoušel jsem dlouho různý stroje. A nakonec jsem se po jízdě na Rebelu rozhodl.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - Ve všem mi vyšli vstříc.

První dojmy - První kilometry byly opojením. A stále jsou. Ten mohutný zátah. Prostě mi sedí.

Motorku bych doporučil pro - Pro klidnýho kluka, co si chce užít jízdy krajinou, má doma děcko, milující ženu a někdy si potřebuje od nich vyčistit hlavu.

Doplňky na motorce - Zatím jen brašna od SW-Motech (Německo) na magnet na nádrž a velmi spokojen (2600 Kč) a držák z Alzy na mobil za 400.

Rebela jsem si vybral proto, že se mi tyhle mašiny líbí. Měl jsem Dragstára, ale byl těžkopádný, málo výkonu. Neohrabaný. Oproti tomu Rebel je jako mrštná rybička.
Po zkušební jízdě v roce 22 jsem čekal na Rebela bezmála jako na svojí druhou dceru, devět měsíců. Je fakt, že na první jsme čekali taky tak nějak dlouho...
A čekání se vyplatilo. Hned jsem si s ní padl do noty (S dcerou i mašinou). Výkon mi absolutně stačí a pokud nepotřebujete adrenalin v podobě 12 000 otáček, velmi dobře si vystačíte s výkonem Rebela, který jde prakticky od 2500 otáček. Posez: za prvý, není to cesťák. Takže dvě hodiny a pauza, trošku ty záda bolí, už nejsem nejmladší. Co se týče spolujezdce, trošku je mi ho líto, ale to už je úděl manželek, někdy musí prostě zatnout zuby a vydržet a ono to pak je dobrý. S NC750 jsme byli ve Francii, s Rebelem si to moc dobře nedokážu ve dvou představit.

Mám najeto 1948 km (zrovna takový blbý číslo, přemýšlím, že dojedu ještě do Jednoty pro rohlíky, aby to skočilo aspoň o rok dál )...a dávám pauzu, jedu na NC domů a Rebel zůstává na chalupě.
Vyčistil jsem řetěz, páč na servisu v 1000 km udělali jen oleje, filtry a řetěz jen nastříkali. Motor se zajíždí a je to znát na trošku nižší spotřebě 4,7 l/100 km.
Tak uvidíme, jak pojede dál.

VIETNAM
VIETNAM napsal 25.07.23 v 16:57 10b.

Sedadla jdou poladit a taky je spousta dalších doplňků ... Tak mnoho usměvů a radosti

Pupi04
Pupi04 napsal 21.07.23 v 22:04 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

Robertak
Robertak napsal 21.07.23 v 20:51 10b.

Rebel pěknej, tak ať jezdí

tos byl na servisu v těch Letech? zajímavá informace, že nechaj odjet motorku bez vyčištěnýho a dopnutýho řetězu...

PSanec
PSanec napsal 21.07.23 v 16:04 10b.

Japonská kvalita, vzhled pěkný,takže co nejvíc spokojených km.