Yamaha MT-09 (2019)

Aktualizováno 28.8.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

zdalis
zdalis napsal 02.08.19 v 20:03 10b.

na 2018 jsem najel 350km a ten posez + trakce + motor dohromady trhají ruce, člověk visí jak na hrazdě. Ale je to zábava :) dobrá volba, přeji hodně km

premikp
premikp napsal 01.08.19 v 22:35 9b.

Dobrá motorka! Užiješ moc zábavy!!!
Mám model 2016. Mám najeto cca 14tis. Koupil jsem si ji kvůli motoru, na kterýkoliv kvalt předjíždí, nemusí se to roztáčet. Jinak na sportování moc není. Geometrie motorky je zajímavě řešena nějakym záhadným “kompromisem” příjemného posezu. To se odráží na ovladatelnosti ve vyšší rychlosti-Motorka se nerada překlápí např prudší esíčko a ráda si zatancuje zadkem ve vyšším tempu. V zatáčkách ale sedí a to i utažených, motor parádně bere zespodu. Kluci závodící na okruzích mi po svezení konstatovali, že šasi zaostává za schopnostmi motoru. Jediná věc co mne dost štve je ta děsně hlučná převodovka při teplém motoru na volnoběh, po zmáčknutí spojky je klid. Chrastí to už snad od zajetí motorky. Kluci v Ymoto mě uklidnili, že to dělají všechny, mě se to jako moc “běžné” nejeví. Tvrdí, že facelift už s tím problémy nemá ale dej si na to pozor, ty kola ve skříni jsou podle katalogu stejné a převodovku poslouchej.
Spoustu kilometrů plných zábavy a bez problémů!!!

ViperCZ
ViperCZ napsal 01.08.19 v 13:43

NA Duku jsem nejel, tak nemůžu posoudit. S touto moto ještě nemám zajeto, takže Vmax 140 kmh, s půjčenou jsem jel i 200 kmh+ a žádné rozkmitání jsem nezažil. Určitě ale zkus obě a vyber co ti bude sedět nejlíp.

David-Plzen
David-Plzen napsal 01.08.19 v 13:32 9b.

Na jare jsem zacal na Honda CB500F, pomalu se poohlizim po dalsim stroji na jizdu pro zabavu, zadne zavodeni (chci se vratit celej), kolem komina - do 200km. Zkousel jsi KTM Duke 790? Na tuhle Yamahu jsem cetl vice recenzi, kde si ztezovali na rozkmitani ve 180. Zvazuji Honda CB650R, Yamaha MT09, KTM Duke 790. Jeste jsem je osobne nezkousel, ale v recencizh jsem cetl o dost tuhem podvozku Hondy. V mem okoli jsou i dost rozite silnice...