BMW R 1150 R (2002)

Vlastník Karel-TP
Vloženo 28.4.2014
Aktualizováno 25.6.2016

Žluto černá raketa pro pohodové jízdy i občasný "úlet". Doufám, že to bude motorka i na delší vyjížďky.

Motorka koupena od Soukromá osoba - Zatím dobrá.

Suzuki GSR 600: Svezl jsem se na BMW

První dojmy - Vzhledem k přechodu z 15kW stroje je jízda na tomhle stroji úplně někde jinde. Motorka i přes svou váhu je poměrně ovladatelná, jen při hodně malých rychlostech jsem ještě trochu nejistý. Ale to se časem zvládne.

Doplňky na motorce - Deska na kufr givi.

První jízda od kupce byla jako vždy za deště. Cestou jsem si vyzkoušel zadní brzdu a hned jsem byl trochu překvapen jak šla do smyku. Naštěstí po uvolnění se motorka bez problémů srovnala. Mám od té doby najeto cca 500km, vyměněna baterie. Je to docela opruz. Musí se povolit a odklopit nádrž a je lepší to dělat ve dvou. Trochu mě zlobí víčko plnění oleje. Za jízdy mi tudy vzlíná olej a rozstřikuje se na bok motorky a kalhoty. Hledám řešení a nejspíš si objedám nové víčko.

Tony.av
Tony.av napsal 29.06.14 v 20:01 10b.

Krasavice jako bych ji odněkud znal

Tony.av
Tony.av napsal 29.06.14 v 20:00

Ahoj, krásná motorka, někdy bysme mohli dát sraz a vyfotit tyhle dve krasavice u sebe. Muzu ti říci své poznatky za dva roky užívání. ... mam najeto neco pres 10tkm ... a nemenil bych. Leda za 1200R :)

Lubos92
Lubos92 napsal 29.04.14 v 21:23