Yamaha XJ6 (2010)

Vlastník rawson
Vloženo 3.2.2013
Aktualizováno 25.1.2020

Parádní motorka určená nejen na všední ježdění, ale především i na delší projížďky.

Yamaha MT-03: Po svezení na obou motorkách bylo okamžitě vybráno.. MT-03 je pořád ještě takový \"mladší\" bráška oproti XJ6..

První dojmy - Po ujetí několika málo desítek kilometrů si tuto motorku oblíbí opravdu téměř každý. Je lehce ovladatelná diky své nízké hmotnosti a taky díky nízko posazenému těžišti. Určitě doporučuji pro všechny motorkáře, co si chtějí užívat každého ujetého kilometru.

Doplňky na motorce - přední větrný šítek, zadní brzdové LED světlo, zatmavené přední i zadní blinkry, alarm Scorpio, zadní nosič, kufr Givi Maxia 3 černý (Monokey) s brzdovým světlem a dálkovým ovládáním

Z počátku jsem váhal nad její koupí mezi MT-03, ale po prvním svezení na XJ jsem věděl, že MT-03 nemá šanci. Zamiloval jsem si ji hnedka po první jízdě. Oproti předchozím motorkám jsem poprvé zažil opravdu razantní změnu v akceleraci (jde znát ten rozdíl oproti těm 25kW).
Po první sezóně za sebou máme okolo 6500km, což není moc (motorku jsem kupoval někdy koncem léta), ale i tak už jsem si na ní pěkně navyknul - je to taková srdeční záležitost.
Jinak na motorce jsem udělal pár zásadních změn a to: přední větrný šítek, zadní brzdové LED světlo, zatmavené přední i zadní blinkry, alarm Scorpio, zadní nosič, kufr Givi Maxia 3 černý (Monokey) s brzdovým světlem a dálkovým ovládáním, tankpad a ještě uvažuji nad nějakým sportovnějším výfukem (např. Jeskap).

rawson
rawson napsal 03.09.19 v 22:22

Motocykl je na prodej: https://www.motorka...aha-xj6-1471694.html

RoSaHaryBob
RoSaHaryBob napsal 21.09.15 v 23:16 10b.

krásná motorka ať slouží.. černá je NEJ

context
context napsal 18.03.14 v 09:00 10b.

pěkná mašinka tak ať slouží

katrin
katrin napsal 27.07.13 v 20:04

Užívej co nejvíc najetých km

petulmoto
petulmoto napsal 10.02.13 v 01:05 10b.

Hezký fotky i moto