KTM EXC 250 (2000)

Vlastník biiagi
Vloženo 18.2.2021
Aktualizováno 18.2.2021

I když byla už nějaký pátek starší pořád dokázala vytáhnout drápky.

První dojmy - Každý 2T než se ohřeje tak nejede ale jak chytila saze tak trhala stepi. S KTM jsem se skamarádil rychle v terénu mě nadchla hydraulická spojka jak s jednoduchostí šla vymáčknout. Když už toho máte plný kecky, ruce natažený jak provaz a nemáte pomalu sílu nato se přitáhnout pak je obtížné zmáčknout spojku takže to chválím. Průběh výkonu taky fajn, spodek určitě lepší jak u 125ccm ale 300ccm bych se nebránil taky už to nebylo kdo ví co když už po tom chtěl člověk moc.

Po dlouhé době co jsem vlastnil nějaký čas Yamahu YZ 125 jsem chtěl zase na čas nějaký blátohrab na kterém se vyřádím.Už jsem chtěl něco silnějšího co nemusím držet pořád pod krkem aby byla otevřená přívěra a abych mohl vyjet v klidu prudkej kopec. Už jsem chtěl enduro aby to bylo na papírech kvůli přejezdům po silnici. KTM byla určitě lepší ve všech ohledech než zmiňovaná YAMAHA YZ 125 2005 i když byla o 5 let starší tak o výkonu se asi bavit ani nemusíme, ale možná i podvozek byl lepší u KTM u které se mi ani jednou nestalo že by šli přední vidle nadoraz což u Yamahy se mi párkrát stalo nevím teda zda byli ve 100% kondici, hydraulická spojka na jeden prstíček, paráda. Motorka se u mě moc dlouho neohřála, projel jsem s ní veškeré okolí, naše skromný hory ale asi jsem rozenej asfalťák a tak jsem musel zanedlouho zase koupit něco na silnici a protože jsem tak trochu popleta tato KTM byla pořízená ještě před BMW R1100S kterou už mám přidanou na profilu a která po této KTM následovala kvůli chystané motodovolené viz. report u BMW.