Aprilia Pegaso 650 (1996)

Vlastník Gavi777
Vloženo 20.7.2018
Aktualizováno 15.2.2019

Moje prvni silnejsi motorka. Jsem spokojen s vyberem.

První dojmy - Lehka ovladatelnost. Super akcelerace. Posed a rozhled na motorce vyborny. Zatim mam pouze kladne dojmy. Uvidi se zdali to vydrzi

Motorku jsem si vybiral kvuli omezeni sveho ridicskeho opravneni a2. Tudiz motorku do 35kw. Tuto jsem nasel se zapsanymi 28kw v tp.

Po prijezdu k motorce dobry pocit z toho jak vypadala. Po svezeni uplny uzas jak motorka jede. Ted v posledni dobe jsem ridil spis fichtly😂

Pan rikal ze menil olej a vyhlaseny mechanik z litomysle zapomnel dotahnout vicko olejoveho filtru. Hm dobry tak mu to vratil jelikoz tekl olej a po vraceni olej tekl stale ale toho si pan nevsiml ale az my. Pan vyhlaseny mechanik mel delat i vidlice ale ty rozhodne delat nemohl jelikoz jsou oroseny jak moje 11 na 7schodu. Po vymene o-krouzku u vicka jiz olej netekl. Proto by bylo dobre aby si to precetl pan mechanik a nemusel tram patlat ten zkuslrvenej silikon.

Mam zatim najeto 200km a urcite musim vymenit obe pneu jelikoz sou spuchrele. Retezovka snad dobry a olej pred zimou udelame a vidlici. Dale si necham udelat hlavni stojan a jinak je motorka v poradku...zatim se zdaa.

pegaso1981
pegaso1981 napsal 20.07.18 v 19:08 10b.

Za mně jasných 10b. Dobrá volba-ještě poctivá motorka.