Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník MuselLukas
Vloženo 14.7.2014
Aktualizováno 7.4.2015

Deník motorky
Nalezeno 13 záznamů

• Asfalt. strom, obilí a prodej

Pěkný slunný den, tak si půjdu zajezdit :-) natankovat a vyrazit. Po cca 5km levotočivá zatáčka ve které jdu trochu do protisměru abych se vyhnul pumpičkářům, stupačka a pak jak když mi někdo ukradne motorku a už se vál

Typ: Havárie
    Vloženo: 23.11.2016
    Uskutečněno: 31.07.2016
  • Spojkové lanko

Krásné počasí mě vylákalo na projížďku. Vyrazil jsem tedy na Monínec a odtud že přes Milevsko zajedu do Hluboké nad Vltavou. Už po cestě jsem měl divný pocit z řazení a stání na křižovatkách, do té doby, kdy se mi v Týně

Typ: Havárie
    Vloženo: 26.07.2016
    Uskutečněno: 26.07.2016
  • Pirelli Angel ST + ložiska

Po menším výletu do Prahy, kde na mě ze zadní pneu vykoukli dráty bylo jasné, že už je čas na výměnu Na staré Pirelli Diablo Strada jsem najezdil 9800km, podle mě slušný nájezd :-) Ke konci už se ale v zatáčkách tro

Vloženo: 29.05.2016
    Uskutečněno: 29.05.2016
  • Ventily, rozvody, olej

Hornet už má něco nalítáno, nevím kdy proběhla předchozí kontrola, tak šel do servisu. Proběhla kontrola ventilů, rozvodového řetězu, napínáku, vstřikování, klapek. Podle lehkého klepání motoru bylo již dříve poznat, že

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 12.04.2016
    Uskutečněno: 12.04.2016
  • Pancéřové hadice, destičky, svody

Po posledních projížďkách v roce 2015 jsem měl špatný pocit z vadnutí brzd. Párkrát za sebou dostali celkem co proto a pak jsem si přišel, že mám místo brzdových destiček dubové špalíky, které by snad i brzdili víc Vy

Vloženo: 14.03.2016
    Uskutečněno: 14.03.2016
  • Výměna poškozeného ovladače

Motorku jsem koupil s poškozeným ovladačem blinkrů a přepínačem tluméná-dálková světla. Poškozený byl pouze plastový kryt, jinak funkčnost bez problémů. Vypadal hrozně a na bazaru žádný. Teď se jen tak koukám a je tu 900

Typ: Oprava
    Vloženo: 14.03.2016
    Uskutečněno: 14.03.2016
  • ŘETĚZOVÁ SADA D.I.D - 530VX GOLD X-RING

Stará řetězovka měla asi už dost za sebou, měla na rozetě velkou vůli a pořád jsem musel napínat, až by na výměnu jednou došlo. Brouzdal jsem po internetu a na okmoto.cz jsem našel celou sadu ve slevě. Obsahuje řetěz DID

Vloženo: 19.05.2015
    Uskutečněno: 19.05.2015
  • Kufr Kappa

Dnes jsem se konečně dostal do obchodu s moto příslušenstvím a pořídil vyhlídnutý kufr Kappa Monolock K46 NT na dvě přilby. Prodejcem mi byl i doporučen jako oblíbený u kupujících. Ke kufru jsem vzal i plotnu, ta univerz

Vloženo: 07.04.2015
    Uskutečněno: 07.04.2015
  • Jarní servis a první vyjížďka

Výměna baterie a oleje včetně filtru proběhla bez problémů, pak už to bylo jen horší. Ke svíčkám přístup jak k pokladu, takže indukční cívka pryč, hadice od chladiče pryč. Na výměnu svíček mi postačil 16 prodloužený ořec

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.03.2015
    Uskutečněno: 20.03.2015
  • Příprava na léto 2015

Příprava na sezónu by se neměla zanedbat, ještě je na ježdění podle mě zima, ale už se pustím do příprav. Postupné nakupování všeho potřebného k tomu už je u konce a mám vše :-DD A pro vlastní lepší pocit a bezpečnost r

Vloženo: 26.02.2015
    Uskutečněno: 26.02.2015
  • Montáž laďěných výfuků

Od té doby co přišli balíkem domů jsem se těšil až to uslyším, ale nebyl čas. :-( Víkend byl dlouhý a s radostí jsem se do toho pustil. Od montáže držáku Topcase z léta jsem věděl jak dolů s podsedlovkou a výměna nezabr

Vloženo: 15.12.2014
    Uskutečněno: 14.12.2014
  • Laďáky Mivv X-cone

Už od koupě Horneta jsem si říkal že mu něco chybí. Se sériovými výfuky měl hlasitější projev až ve vysokých otáčkách a nebylo to ono a tyhle laďáky mi hned padli do oka. Teď už jen chvilku času a namontovat je :-) Kup

Typ: Koupě
    Vloženo: 10.12.2014
    Uskutečněno: 10.12.2014
  • Pořízení stojanů a kartáče

Na dlouhé zimní parkování a snažší údržbu jsem pořídil přední stojan do vidlí a zadní pod kyvku a parádní spokojenost :-) na čištění řetězu jsem pořídil kartáč na řetěz místo kartáčku na zuby :-DD objednal jsem ho z ww

Vloženo: 12.11.2014
    Uskutečněno: 12.11.2014