Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník MuselLukas
Vloženo 14.7.2014
Aktualizováno 7.4.2015

Vloženo: 14.03.2016, Uskutečněno: 14.03.2016, Stav tachometru: 32188 km, Zhlédnuto: 31x

Po posledních projížďkách v roce 2015 jsem měl špatný pocit z vadnutí brzd. Párkrát za sebou dostali celkem co proto a pak jsem si přišel, že mám místo brzdových destiček dubové špalíky, které by snad i brzdili víc Vyměnit jsem je chtěl stejně, tak nebylo nad čím přemýšlet. Původní desky byli AP Racing, nevím co za směs, ale vůbec neubývali a byli stejné tloušťky jako Brembo SA na které přecházím Doufám že budou brzdit o poznání lépe Dále proběhla výměna originálních gumových brzdových hadic za opletené od PP Tuning race systém (2 hadice, šrouby, podložky) a nová brzdová kapalina. Poslední na řadu přišly svody, které byli už fakt ošklivé. Vyzkoušel jsem Autosol Bluing Remover, kuchyňskou houbičku a leštit. S výsledkem jsem spokojený, ale samozřejmě na parádní lesk to nestačí, pastu a filc to nenahradí.

cominvest-cz (0) napsal 05.04.2016 v 13:06

Doporučuji po vyčištění Bluing Removerem ještě vyleštit pomocí Metal Polish. Potom bude ten žádaný perfektní lesk a ještě k tomu budou svody nějakou dobu zakonzervované (povrch svodů).
Přeji šťastnou cestu.

• Asfalt. strom, obilí a prodej

Pěkný slunný den, tak si půjdu zajezdit :-) natankovat a vyrazit. Po cca 5km levotočivá zatáčka ve které jdu trochu do protisměru abych se vyhnul pumpičkářům, stupačka a pak jak když mi někdo ukradne motorku a už se vál

Typ: Havárie
    Vloženo: 23.11.2016
    Uskutečněno: 31.07.2016
  • Spojkové lanko

Krásné počasí mě vylákalo na projížďku. Vyrazil jsem tedy na Monínec a odtud že přes Milevsko zajedu do Hluboké nad Vltavou. Už po cestě jsem měl divný pocit z řazení a stání na křižovatkách, do té doby, kdy se mi v Týně

Typ: Havárie
    Vloženo: 26.07.2016
    Uskutečněno: 26.07.2016
  • Pirelli Angel ST + ložiska

Po menším výletu do Prahy, kde na mě ze zadní pneu vykoukli dráty bylo jasné, že už je čas na výměnu Na staré Pirelli Diablo Strada jsem najezdil 9800km, podle mě slušný nájezd :-) Ke konci už se ale v zatáčkách tro

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.05.2016