Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník MuselLukas
Vloženo 14.7.2014
Aktualizováno 7.4.2015

Vloženo: 07.04.2015, Uskutečněno: 07.04.2015, Zhlédnuto: 15x, Firma: FIRMA:Miramoto - Miroslav Vlček (Lišov)

Dnes jsem se konečně dostal do obchodu s moto příslušenstvím a pořídil vyhlídnutý kufr Kappa Monolock K46 NT na dvě přilby. Prodejcem mi byl i doporučen jako oblíbený u kupujících. Ke kufru jsem vzal i plotnu, ta univerzální co je tomu zdarma by na originální držák nepasovala a vypadala hrozně. Teď ještě uvažuji o dokoupení brzdového světla

• Asfalt. strom, obilí a prodej

Pěkný slunný den, tak si půjdu zajezdit :-) natankovat a vyrazit. Po cca 5km levotočivá zatáčka ve které jdu trochu do protisměru abych se vyhnul pumpičkářům, stupačka a pak jak když mi někdo ukradne motorku a už se vál

Typ: Havárie
    Vloženo: 23.11.2016
    Uskutečněno: 31.07.2016
  • Spojkové lanko

Krásné počasí mě vylákalo na projížďku. Vyrazil jsem tedy na Monínec a odtud že přes Milevsko zajedu do Hluboké nad Vltavou. Už po cestě jsem měl divný pocit z řazení a stání na křižovatkách, do té doby, kdy se mi v Týně

Typ: Havárie
    Vloženo: 26.07.2016
    Uskutečněno: 26.07.2016
  • Pirelli Angel ST + ložiska

Po menším výletu do Prahy, kde na mě ze zadní pneu vykoukli dráty bylo jasné, že už je čas na výměnu Na staré Pirelli Diablo Strada jsem najezdil 9800km, podle mě slušný nájezd :-) Ke konci už se ale v zatáčkách tro

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.05.2016