Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník MuselLukas
Vloženo 14.7.2014
Aktualizováno 7.4.2015

Vloženo: 26.02.2015, Uskutečněno: 26.02.2015, Zhlédnuto: 14x

Příprava na sezónu by se neměla zanedbat, ještě je na ježdění podle mě zima, ale už se pustím do příprav. Postupné nakupování všeho potřebného k tomu už je u konce a mám vše A pro vlastní lepší pocit a bezpečnost reflexní vesta Givi

Nakoupené věci: olej Motul 5100 10W40 4l
Lidl nabíječka baterií
tlumičový olej Belray 10W 1l
prachovky a gufera AllBalls
sada pouzder přední vidlice AllBalls
bílé reflexní proužky na ráfky
celkem cca 8500kč

Peněz to spolklo dost, ale kdo chce mít opici, musí mít i na banány. Baterii měním z jiného důvodu než že by stará byla po smrti, ale zdáli se mi špatné studené starty. Taky aby ne, když tam má být baterie 8,3Ah se strartovacím proudem 150A a byla tam 6Ah s 85 Ampéry. Hold předchozí majitel šetřil na špatném místě. Po výměně výfuků za laděné jsem chtěl dopřát motoru více vzduchu a tak měním obyčejný papírový filtr za K&N, tak snad to bude v pořádku i bez ladění, nepotřebuju z toho dostat 150 koní Poslední důležité je přední vidlice, která už v půlce loňské sezóny začla kroužkovat, tak to musím přetěsnit. AllBalls dělá přesné sady a tak jsem ke guferům pořídil rovnou i nové kluzáky a těsnění, aby se udělala kompletní oprava najednou a bylo to v pořádku a pak už jen jezdit
Později dodám fotky jak to šlo

• Asfalt. strom, obilí a prodej

Pěkný slunný den, tak si půjdu zajezdit :-) natankovat a vyrazit. Po cca 5km levotočivá zatáčka ve které jdu trochu do protisměru abych se vyhnul pumpičkářům, stupačka a pak jak když mi někdo ukradne motorku a už se vál

Typ: Havárie
    Vloženo: 23.11.2016
    Uskutečněno: 31.07.2016
  • Spojkové lanko

Krásné počasí mě vylákalo na projížďku. Vyrazil jsem tedy na Monínec a odtud že přes Milevsko zajedu do Hluboké nad Vltavou. Už po cestě jsem měl divný pocit z řazení a stání na křižovatkách, do té doby, kdy se mi v Týně

Typ: Havárie
    Vloženo: 26.07.2016
    Uskutečněno: 26.07.2016
  • Pirelli Angel ST + ložiska

Po menším výletu do Prahy, kde na mě ze zadní pneu vykoukli dráty bylo jasné, že už je čas na výměnu Na staré Pirelli Diablo Strada jsem najezdil 9800km, podle mě slušný nájezd :-) Ke konci už se ale v zatáčkách tro

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.05.2016