Suzuki DR 800 Big (1990)

Vloženo 25.11.2012
Aktualizováno 6.9.2015

Deník motorky
Nalezeno 97 záznamů

• Rekapitulace letošní sezony.

Tak jsem dneska definitivně ukončil letošní sezonu a motorku uklidil a s letošním nájezdem 17302 km.jsem velice spokojen B-) B-) .S Milošem Mašány jsme se v zimě domluvili,že pojedeme Španělsko,Gibraltar,Portugalsko,A

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.11.2014
    Uskutečněno: 27.11.2014
  • Sobotní projížďka

Noha bolí,asi natažený nebo natržený sval.Plánované řezání a štípání dřeva jsem odpískal.Přemýšlím co budu dělat.Jediná rozumná věc mě napadla ta,že se pojedu projet.Volám Honzovi a ten souhlasí a tak si dáváme spicha na

Vloženo: 15.11.2014
    Uskutečněno: 15.11.2014
  • Sraz ve Dvorcích

Tak o víkendu proběhl tradiční každoroční sraz majitelů Biga a lidí co Biga vlastnili ve Dvorcích.Počasí bylo dobré,jídlo super,pivo a vlastně chlast vč.domácí Moravské slivovice taky.Srandy kopec a spát se šlo ve 4.00 r

Vloženo: 02.11.2014
    Uskutečněno: 02.11.2014
  • Kokořínsko a Máchův kraj

Po domluvě s Jardou (jarblat )na projížďce Kokořínskem kde ještě nebyl vyráží ve 13.15 hod.z Chomutova do Ústí kde máme spicha na pumpě Lukoil.Volám ještě Honzovi (Honza-UL )jestli nepojede taky a prej že jo.Scházíme se

Vloženo: 11.10.2014
    Uskutečněno: 11.10.2014
  • Nedělní vyjížďka

Nedělní počasí přímo stvořené na vyjížďku.Ve 13.00 sedám na motorku a jedu směr Úštěk,Skalka kde jsem se zastavil v lesní hospůdce na kafču a kofole.Dále jsem jel přes Dubí směr hrad Houska a dále do Doks.Tam jsem se zas

Vloženo: 28.09.2014
    Uskutečněno: 28.09.2014
  • Ještě jedno video z dovči

Video je z návratu ze Slovenska napříč republikou.http://youtu.be/V6-257fNAsA

Vloženo: 14.09.2014
    Uskutečněno: 14.09.2014
  • Slovensko 2014

Vzpomínka na srpnovou dovolenou na Slovensku.Určitě jsem tam nebyl naposled. https://www.youtube.com/watch?v=FjYBQwsPlEA

Vloženo: 08.09.2014
    Uskutečněno: 08.09.2014
  • Letos zatím 14500 km.

Tak letos zatím slušný nájezd 14500 km.a musím zaklepat,bez problémů.Je pravda,že po Španělsku,Gibraltaru,Portugalsku atd.jsem měnil vačku a vahadla ale o tom,že byly chycené jsem věděl a s výměnou počítal.Jinak vše OK.J

Typ: Reportáž
    Vloženo: 06.09.2014
    Uskutečněno: 06.09.2014
  • Vyjížďka s baťůžkem

Tak jsem dneska dopoledne naložil Simču a vyjeli jsme si na Kokořínsko.Zastávka byla v Želízech u "Čertových hlav",dále v Harasově,návštěva jeskyně Klemperka,Pokličky.Zastávka na obídek v restauraci V Ráji a potom směr D

Vloženo: 22.08.2014
    Uskutečněno: 22.08.2014
  • Sraz kamarádů a návštěva Orlické elektrárny

Cestou na sraz jsem se ráno zastavil u lomu Velká Amerika a pokračoval přes Karlštejn a na Orlickou přehradu,kde jsme měli domluvenou prohlídku Orlické elektrárny.Sešlo se nás hodně a prohlídka v útrobách přehrady byla o

Vloženo: 17.08.2014
    Uskutečněno: 17.08.2014
  • Výměna řetězovky

Tak jsem musel letos ještě vyměnit řetězovku :! .Na přední rozetě už jsou přihnutý zuby a řetěz byl KO.

Vloženo: 15.08.2014
    Uskutečněno: 15.08.2014
  • Slovensko 2014

Tak jsme konečně uskutečnili dovču na Slovensko.Původně jsme měli jet čtyři ale Miloš (Mašány ) nemohl,tak jsme vyrazili tři.Já,Honza (Honza UL ) a Zenda (Salkafalka ).Počasí vyšlo nádherně,ani jednou jsme nezmokly .Lidé

Vloženo: 08.08.2014
    Uskutečněno: 01.08.2014
  • Držáky na kanystry

Tak jsem se konečně dokopal do výroby držáků na 2l kanystry.Ještě je jednou stříknu a jdou na kufry.

Vloženo: 28.07.2014
    Uskutečněno: 28.07.2014
  • Výměna ložiska + gufera

Jelikož příští pátek (1.8.) vyrážíme s klukama toulat se týden po Slovensku,tak jsem se pustil do výměny ložiska + gufera na zadní rozetě protože ložisko se už třepetalo a chrastilo jako chřestýši ocas.Práce i s vyndáním

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.07.2014
    Uskutečněno: 25.07.2014
  • Víkendové svezeníčko - 790 km.

Tak jsem si to v týdnu naplánoval a o víkendu vyrazil.Tentokrát jsem si chtěl projet posázaví,dále přes Českomoravskou vrchovinu,Hornosvratecká vrchovina,Svitavská pahorkatina,cestou na v.n.Seč jsem se zastavil na památn

Vloženo: 06.07.2014
    Uskutečněno: 06.07.2014
  • Zuby jsou svině

Tak jsem si na víkend v týdnu naplánoval trasu na Šluknovský výběžek,Lužické hory,do Německa,Jizerské hory,Krkonoše a zpět okrskama přes zajímavá místa.Asi mi nabylo přáno protože co jsem v sobotu vyjel,tak mě po cca hod

Vloženo: 22.06.2014
    Uskutečněno: 22.06.2014
  • XV.BIG sraz

XV.ročník BIG sraz.Super víkend se spoustou super lidiček se stejnou láskou a to SUZUKI DR BIG.Celkem najeto 592 km.

Vloženo: 08.06.2014
    Uskutečněno: 08.06.2014
  • Letos už druhé bačkory

Tak letos už najeto 7770 km.a musím přezouvat druhé bačkory.Před sezonou jsem obul Metzeler KAROO 3 a po 7770 km.musím přezouvat nové pneu.Už žádná improvizace a zkoušení ale nákup a obutí osvědčených Metzeler Tourance

Vloženo: 03.06.2014
    Uskutečněno: 03.06.2014
  • Rakovnicko a Plzeňsko

Tak dneska počasí super a vyjížďka s Jardou taky.Najeto 370 km.

Vloženo: 31.05.2014
    Uskutečněno: 31.05.2014
  • Výměna vačky,vahadel a spojky (kit)

Tak jsem se včera pustil do výměny vačky,vahadel a spojky protože už to klepalo jako kráva.Po sundání víka jsem se nestačil divit co mi tam běhalo (u) .Vše šlo docela v poho a teď si Bigouš jen ševelí :-) .

Typ: Oprava
    Vloženo: 30.05.2014
    Uskutečněno: 30.05.2014
  • Sobotní vyjížďka

Tak po včerejší domluvě jsme s Honzou vyrazili na sobotní projížďku.Počasí bylo parádní,tak jsme v 10.15 hod.vyjeli od benz.pumpy Lukoil.První zastávka byla u televizního vysílače Buková hora.Dále jsme pokračovali na kla

Vloženo: 10.05.2014
    Uskutečněno: 10.05.2014
  • Španělsko,Gibraltar,Portugalsko,Andorra a Francie 2014

Tak se nám to po všech problémech s přípravou podařilo. Včera jsme se s Milošem vrátili z dlouho plánované moto dovolené ve Španělsku,Gibraltaru,Portugalsku,Andoře a průjezdem kusem Francie. Nádherné místa,lidé,přírod

Vloženo: 29.04.2014
    Uskutečněno: 29.04.2014
  • První letošní spaní venku

Tak jsem si udělal z pátku na sobotu výlet za kamarádem za Ústí nad Orlicí s tím,že mi opraví karbce protože po GO motoru žral jako tank :-( .Z pátku na sobotu jsem spal u Ústí n/O v tábořišti Cakle a velká spokojenost.

Vloženo: 06.04.2014
    Uskutečněno: 06.04.2014
  • Tak ještě nové startovací relé a baterka

Tak jsem ještě koupil novou baterku a nové startovací relé které mi přišlo z Francie za 4 dny.

Vloženo: 19.03.2014
    Uskutečněno: 19.03.2014
  • Už jen pár drobností a hotovo.

Tak jsem dneska od rána do večera makal na kompletaci doplňků a nastrojení motky.Už je skoro hotová,jen ještě pár drobností které udělám a v pátek bych jí chtěl poprvé po GO motoru projet.

Vloženo: 06.03.2014
    Uskutečněno: 06.03.2014
  • Nové padáky,kufry a přídavná světla

Tak jsem dneska zase trochu popojel se skládáním a montáží dalších věcí na motku.Namontovány jsou nové padáky,přídavná světla a začal jsem s montáží nových alu kufrů.

Vloženo: 02.03.2014
    Uskutečněno: 02.03.2014
  • Nastartování po GO motoru + výfuky z SV 1000

Vloženo: 23.02.2014
    Uskutečněno: 23.02.2014
  • Nové turistické plexi

Tak jsem dlouho přemýšlel jestli ho mám nebo nemám koupit za tu cenu.Nakonec jsem uznal,že se to vyplatí. Rozdíl : velikostí značný cenově ještě větší :! :-DD

Vloženo: 17.02.2014
    Uskutečněno: 17.02.2014
  • Nová pružina

Tak dneska mi dorazila na zakázku vyrobená nová pružina na zadní centrál,barva Komaxit.Nová je o 3cm.vyšší než stará.

Vloženo: 04.02.2014
    Uskutečněno: 04.02.2014
  • Příprava na sezónu

Můj už klasický zimní pohled na motorku :-D .Asi by mě to ani nebavilo uložit motorku k zimnímu spánku a nic na ni nedělat :! . Letos jsem si vymyslel GO motoru,vyhřívané hefty Oxford Adventure,moto navigaci,novou (ji

Vloženo: 19.01.2014
    Uskutečněno: 19.01.2014