Royal Enfield Classic 350 (2022)

Vlastník bubaris
Vloženo 27.9.2023
Aktualizováno 5.2.2024

Deník motorky
Nalezeno 16 záznamů

• Dnešní "komínovka"

Počasí je takové všelijaké a mě už svědí dlaně, prostě je potřeba zase vyjet. Dnešek se k tomu celkem hodil. Na displeji ubyly dvě čárky, tzn. je nezbytné doplnit palivo. Vzhledem k faktu, že jsem získal pozitivní náhle

Vloženo: 18.02.2024
    Uskutečněno: 18.02.2024
  • Vylepšení pohledu vzad

Nějak jsem se rozhodl, že potřebují lépe vidět i to, co se děje vzadu. Na Alíku jsem koupil dva nádstavce. Nejdřív jsem namontoval oba, nakonec se ukázalo, že bude stačit je jeden.

Vloženo: 03.02.2024
    Uskutečněno: 03.02.2024
  • Sáhibova dekatalyzace

FedEx doručil druhou objednávku od indického prodejce z eBay. Objednáno 26.12., doručeno 4.1. Tak jsme tedy komplet, jen to chce příznivé počasí abych v garáži neumrznul a mohl provest všechny plánované úpravy. Z toho

Vloženo: 04.01.2024
    Uskutečněno: 04.01.2024
  • Kryt vzduchového filtru DNA

Nechal jsem si na 3D tiskárně vytisknout kryt vzduchového filtru. Barevně to byla bomba,ale moc mi to nesedlo. Takže zpátky origo a hledal jsem propustnější kryt. Využil jsem nabídky jednoho majitele RE a odkoupil od

Vloženo: 03.01.2024
    Uskutečněno: 03.01.2024
  • Olejové filtry z eBay

Koukal jsem, kde by se daly pořídit takové ty provozní věci jako motorový olej, olejový a vzduchový filtr. Udělal jsem si takový malý průzkum na domácích eshopech a zabrouzdal i na eBay. Objednal jsem od prodejce z Ind

Vloženo: 03.01.2024
    Uskutečněno: 03.01.2024
  • Odpoledne na rozhledně

Datum k výletům už nepřeje, počasí ovšem ano. Dnes bylo hezky, škoda nevyjet. Ale kam? Z okna koukám na vysílací věž a vím, že vedle ní je postavená rozhledna, ze které je nádherný výhled na Beskydy, Hostýnské vrchy

Vloženo: 04.11.2023
    Uskutečněno: 04.11.2023
  • Fort Křelov

Dneska, tak jako včera, počasí přímo vybízelo k výjezdu. Jelikož včera se na Fortu Křelov konala společenská akce, doufal jsem, že bude přístupný i dnes. Doprava přes Olomouc byla lehce hororová, jen s hrůzou si před

Vloženo: 29.10.2023
    Uskutečněno: 29.10.2023
  • Výlet do Slezska

Bylo by hříchem nevyužít včerejší slunný a teplotně přívětivý den. Hříchem o to větším by to bylo v případě cíle cesty a tím byla perla Slezska, srdce Opavského knížectví, město Opava. Opavským knížetem (byť knížec

Vloženo: 22.10.2023
    Uskutečněno: 22.10.2023
  • Pata&špička

Tak je tam :-DD Řadička špička&patička. Objednána zkusmo od Hitchcocka, příští nákup už zkusím napřímo z Indie. Výpalnému se nevyhnu, ale vyloučím překupníka. No, po rozbalení balíčku jsem byl nadšený, ovšem nadšení

Vloženo: 19.10.2023
    Uskutečněno: 19.10.2023
  • Toulání se po kopcích

Dnešek nebyl snad poslední den, kdy se dalo vyjet a trochu se toulat. Počasí se pravda již horší, ale sluneční paprsky si stále najdou cestu. Sáhib se včerejším výletem namlsal a bylo potřeba jeho touhu ukojit. Neby

Vloženo: 15.10.2023
    Uskutečněno: 15.10.2023
  • Štrůdlfest Vikštejn

V předešlé reportáži jsem nastínil dalšín zážitek s Jirkou a jeho pekelným Meteorem. Po krátké a intenzivní poradě byl vytýčen nový cíl - Štrůdlfest u Vikštejna. Cesta podniknuta na maršrůtě Hranice - Odry - Vítkov

Vloženo: 15.10.2023
    Uskutečněno: 15.10.2023
  • K rajnochovické železnici

Předpověd na dnešní den slibovala poslední hezké počasí na nějaký polet. Kam vyrazit? Nejlepším cílem se ukázala akce rajnochovické lesní železnice - party nadšenců, kteří provozují moc zajímavou ukázku jak se dříve dřív

Vloženo: 14.10.2023
    Uskutečněno: 14.10.2023
  • Pozičky v LEDU

Ne, že by to svítilo málo, svítí to dostatečně. Přesto jsem tam hňápl ledky z alíka. Rozdíl lehce patrný, není to nevratná změna, uvidím ;-) Otázka změny hlavní lampy je zatím v řešení, je potřeba/není potřeba, u

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.10.2023
    Uskutečněno: 13.10.2023
  • Kunzov

Dnešek přímo vybízel na lehké projetí Sáhiba. Jelikož se už brzo šeří, chtěl jsem se juknout konečně na opravený Kunzov. Dojem, který na mně opravený hrádek udělal je ohromující (y) Velmi dobře si pamatuju, jak vy

Vloženo: 13.10.2023
    Uskutečněno: 13.10.2023
  • Poznávání okolí trochu jinak

Dnešek se zdál být jedním z posledních dnů přívětivých k ježdění. Bydlím ve městě, odkud je krásný výhled na Oderské vrchy a tím směrem jsme se se Sáhibem vydali. Myslím, že jsme se sžili a víme co chceme, oba to ste

Vloženo: 01.10.2023
    Uskutečněno: 01.10.2023
  • Údržba řetězu 1/2023

V porovnání s Babušou se tu řetěz čistí mnohem lépe. Po odšroubování krytky se vyčistí i kolečko rozety a samotná vnitřní strana krytky. Na čištění používám petrolej, na mazání Motul Offroad. Samotný řetěz a obě oz

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.10.2023