Royal Enfield Classic 350 (2022)

Vlastník Martin344
Vloženo 6.3.2022
Aktualizováno 6.3.2022

Krásný stroj v klasickém stylu.

Jawa 350 OHC Scrambler: Nové modely ještě nejsou v prodeji
Benelli Imperiale 400: důvod neuveden

První dojmy - Motorka překvapila zpracováním, robustností a hlavně zvukem motoru, padla do ruky okamžitě, vše je tam, kde má být. Jízdní vlastnosti jsou takové, jak jsem plus mínus očekával, pohodlné sedlo (uvidí se až na dálkových jízdách), pohodlná jízdní pozice, motor ale příjemně překvapil (slušný zátah odspoda), ale prvních 500 km ji musím šetřit.

Motorku bych doporučil pro - Pro vyznavače klasiky a milovníky pohodové jízdy.

Doplňky na motorce - Zatím nic, ale určitě přijde výměna některých dílců za chromované a kožené brašny.

Zatím jsem vyjel jen párkrát a na kratší trasy, motorka ale okamžitě padla do ruky. Na svůj výkon je možná trošku těžší, ale je to poctivý stroj, žádné plasty, jen železo. Při jízdě ale ta hmotnost není znát, motor slušně táhne odspodu, hlavně na dvojku a trojku, ale zatím to nemůžu moc točit, je samozřejmě v záběhu, všechno si sedá atd. Zatáčky zvládá dobře, ale teprve si ji osahávám a zkouším, co si dá líbit, trošku se bojím těch pneu, neznám toho výrobce a nevím co si můžu dovolit. Co je ale super, je zvuk! Zvuk motoru dělá dojem daleko silnějšího motocyklu a když je k tomu doplněný takovou vizáží, tak vzbuzuje velký zájem všech, kterým jsem motorku předváděl ať už jsou to motorkáři a nebo jen laici.
Více doplním, jakmile začnu pořádně jezdit.

tomalien
tomalien napsal 23.05.22 v 18:21 10b.

Radek156
Radek156 napsal 13.04.22 v 14:51 10b.

Tondast
Tondast napsal 07.04.22 v 20:48 10b.

Nádhera
Budu čekat na recenze.

Pintyo
Pintyo napsal 02.04.22 v 13:05 10b.

Krása

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 21.03.22 v 10:42 10b.

Pěkná, pěkná ta černá.. Enfieldy pozoruji už dlouho a drtivá většina se mi velmi líbí. Minulý rok jsem nazkusmo mohl osedlat Interceptora a GTčko. Byl jsem nadšen. Věřím, že i nejmenší kubatura od RE má co nabídnout. Ať slouží a dělá jen radost.