RM 125 Nereaguje volnoběžný šroub ani sytič

Hodnocení (0x):
|Zatím nehodnoceno| Nahlásit
Odkaz:

Kordas33> Kakasek potřebuje překladatele a korektora, ale časem se na jeho nedokonalé vyjadřování myšlenek písmem dá trochu zvyknout. [lol]
Snaži se ti vysvětlit, že STD je anglická zkratka pro standardní nastavení nebo hodnotu. Manuál už máš, ty stejné hodnoty najdeš na odkazu https://www.procirc...om/jetting-specs.htm , kde zadáš jenom modelový rok. Velké karburátory, jako máš ty, jsou mnohem citlivější na nastavení, proto se dávají jiné trysky pro různý tlak vzduchu (nadmořkou výšku) a teplotu. U Suzuki píšou v manuálu jenom to, kterým směrem při nastavování jít nebo jaký asi bude korekční faktor. Stáhni si manuál k 2017 , tam je přehledná tabulka, kterou se můžeš inspirovat. 2017 má Mikuni, dřívější měly Keihin.
Šoupátko samotné možná ani neseženeš, a když už, tak to bude taková darda peněz, že se ti protočí panenky. To poškození šoupátka není od šroubu, ale od provozu. Jak se šoupátko chvěje, v tomhle místě je nějaká hrana difuzoru a vzájemně se to oklepe. Na Mikuni TMX 38 (tvůj je s TPS sensorem?) štelovací šroub nezabírá pod šoupátkem, ale do límce na horním okraji šoupátka.
Kde ale může být chyba je vidět na cca čtvrté minutě následujícího videa:

Fórum: RM 125 Nereaguje volnoběžný šroub ani sytič

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Podívej se na další videa


TOPlist