Suzuki V-Strom 1050XT: Bestseller v osmdesátkovém kabátku

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.
Hodnocení (6x):
| Hvězdiček: 4.33 | Hodnoceno: 6x | Nahlásit
Odkaz:

Suzuki oblékla své velké cestovní enduro do kabátku, který vychází z osmdesátých let a který jsme poprvé viděli na Kataně. A jak jsme mohli vyzkoušet, tenhle nepřímý nástupce legendárního DR Big je hlavně povedená silniční cestovní motorka.

Článek: První test Suzuki V-Strom 1050XT: Novodobý DR Big? autor: Honza Zajíček (Odebírat články autora)

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Komentáře
Pro-sek (3) napsal 09.06.2020 v 19:47+1

Hele, Radotín, třebotovka plná kanálů a moje zatáčka smrti. Díky, hezký video, ze kterého mi smutno není. Zdar!

joker_joker (0) napsal 19.05.2020 v 16:11

Zkuste se prosí ja ko profesionální novináři kouknout na videa nějakých obyčejných amatérů. Pak si položte otázku, zda natáčení na mobil odpovídá tomu, co od vás čtenáři a sledovatelé očekávají. Za mě je to prostě příšerná práce a je mi z toho smutno. Zdar

3 reakce

Jarda
Jarda 19.05.2020 v 16:29

Ahoj Davide, díky za komentář.

1) Všechny videa se natáčí na kamery Gopro řady: 5 session, 5, 6, 7 Black s mikrofonem nebo bezzrcadlovky CANON EOS M6 Mark II a Fuji X-T30.
2) Na mobil nikdo nenatáčí.
3) Vpravo dole u videa je možnost si ho pustit na rozlišení HD, pokud se ti nelíbí kvalita.
4) Na Youtube je možná u někoho lepší kvalita v 4K díky možnostem streamování tohoto nadnárodního podniku (Google), který tě sleduje na každém kroku. My bohužel díky datové velikosti zatím videa ve 4K u nás neplánujeme publikovat.
5) Naše videa dávat na YT nebudeme. Nemáme nad těmito videi kontrolu a za 10, 20 let je možné u Googlu všechno. Naše videa budou primárně uložena na serverech Motorkáři.cz s HD kvalitou 1920 x 1080.
6) Upřednostňuji mít u každé motorky alespoň krátké video a nabídnout tak zdarma čtenářům bez otravných reklam (viz. YT) možnost si každý týden pustit 2-3 videa - ročně celkem 100 a více vidotestů, než mít jen 1 nebo 2 videa / měsíc hyperkvalitně ve 4K.
7) Máme 50% čtenářů skrz mobil nebo aplikaci: https://www.motorka...act=mobilni-aplikace . Na mobilu na malém displeji a v terénu stejně toto rozlišení nevyužiješ.
8) Pokud tě toto video neoslovilo a je ti z něj smutno, nedá se nic dělat. Tak třeba příště tě potěšíme. Tady je 469 videotestů zdarma bez reklam: https://www.motorka.../?act=redakcni-testy

Jarda


Podívej se na další videa


TOPlist