Naposledy editováno 16.02.2014 17:49:46

2 reakcí na tento příspěvek Schůzování Plzeň 8.3.2014

22.4.2010 v 13:20 | Nahoru | #1
Včera 21. 4. 2010 s DA Racing v Mostě.
Jak jsem již posílal pozvánku - nikdo nechtěl??! - na akci DA Racing, kdy lze jezdit nejdráže 1/2 dne na okruhu za 2000:4 rozjížďky = 500,-Kč za jednu!!!
Nebo celý den za 3600 : 8 rozjížděk a závod(jedou se 3dle schopností účastníků=abhy nebyli sami sobě nebezpeční)= 400,-Kč za rozjížďku!!! Pořadatel Petr Theis nemá problém se střídáním lidí a nebo poskytnutí hromadné slevy nad 5 účastníků při platbě předem (5%) = pak cena jízdy 380,-Kč. To trocha matematiky .

Nu a včera jsme s Davidem a Láďou(toho dne bez motorky=pomáhla nám dát stroje dokupy a nestihl svůj ) vyrazili do Mostu. Nedali jsme pokoj Honzovi Halbichů dokud odezva podvozku nebyla skorodokonalá. A na závěr jsme absolvovali závod seriálu DA Racing.

V kategorii do 675ccm jsem se kvalifikoval do první lajny a byl jsem z toho náležitě nervózní. Po startu jsem v retardéru byl až někde okolo 7-8 fleku a to nemohu říci, že by se mi start nepovedl , ale zahájil jsem lítý boj, který vyvrcholil asi v 5-6 kole, kdy jsem překonal posledního soupeře a dojel tak NA 1. MÍSTĚ KATEGORIE BEZ LICENCE !!!

Dlužno podotknout, že přede mnou byl ještě Zrzavý/"Mrtvola", který je ošem licencovaný závodník. V době, kdy jsem se probojovával kupředu si Mrtvola vytvořil prakticky cílovku náskoku a ten po zbytek závodu udrželé. On se ovšem nepočítá do amatérů(Jeho top čas v závodě 1:47//můj 1:48).

Pokecáme na schůzi

(reakce na) Schůzování Plzeň 8.3.2014

22.4.2010 v 13:36 | Nahoru | #2

Franky>Včera 21. 4. 2010 s DA Racing v Mostě.

Velika gratulace!
No co bych tam asi delal na NSRku?

22.4.2010 v 13:38 | Nahoru | #3
Franky> Seš frajer.. Gratulace. Až budu mít stroj, co těch pár kol v červenejch na okruhu vydrží i s cestou domů, tak se klíďo přidám..
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.