globalmoto_kveten

Téma: Co říkáte na pád Abrahama v první zatáčce?!

17.8.2009 v 17:00
Ahoj všem, co říkáte na pád Abrahama v první zatáčce na Masarykově okruhu ve 250 hned po startu a tím tak ze střelil Luthiho! Myslím, že je to podstatně větší trapas, jak převrácení motorky po zadním a nepovedené parádičky Alvara Bautisty. Který dojel na třetím místě ve 250. Já osobně si myslím, že na takové motorce se určitě dojíždí do minimálně 10 místa! Vždyť je to tovární Aprilia! A pěnez je v týmu dostatek! Kdy naposledy Abraham dojel do cíle? Neměl by se na to vysrat? Vím že to není jednoduché, ale co je moc to je moc.

Uzavřeno 10.11.2010 v 22:25 uživatelem Kufr

1 reakcí na tento příspěvek Co říkáte na pád Abrahama v první zatáčce?!

17.8.2009 v 18:52 | Nahoru | #1
O té motorce to zase až tak nebude.Šak půlka tratě je z kopce a druhá půlka do kopce.Nejhezčí závod byl ten ůplně poslední.Jakub to tam dával moc pěkně.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Co říkáte na pád Abrahama v první zatáčce?!

17.8.2009 v 19:21 | Nahoru | #2

xtezeto>O té motorce to zase až tak nebude.Šak půlka tratě je z kopce a druhá půlka do kopce.

prave ze to je o te motorce.pesek v jednom z rozhovoru rikal ze urcite bude ztracet kdyz se pojede do kopce protoze nema tak silny motor jako konkurence