motozem_cervenec

Téma: Typy bot a jejich bezp funkčnost
Zdravím, no hledal sem na fóru ale nikde jsem neviděl konkrétně tyto typy (A/B) a u vetšiny už nefungovaly odkazy, tak jsem se nemohl podívat o čem je řeč.

Nicméně k věci, měl jsem kdysi normální bezpečný vysoký boty ale už se časem rozpadly a já teď řešim co si koupim ale vůbec nemám představu o ostatních typech.

Pro přehlednost bavíme se o těchto typech (jen typ, model a značka atd. to už si vyřešim sám)
Typ A


TYP B


TYP C


Asi takto, já jsem vždycky měl problém s tím že mám (měl sem) TYP C, naprosto mi lezlo na nervy, že prostě zvětšujou mojí nohu, tudíž sem u převodovky musel hledat trošku víc místa mezi stupačkou a převodovkou při řazení nahoru, taky mi lezlo na nervy že mám tak pevnou a vysokou podrážku, že na ní nemám cit "tudíž jsem občas kopal dolu o trošku dřív, protože moje noha byla o cenťák vyšší jak dole tak nahoře a bylo to hrozně nepřirozený pro mě. A především, jsem ten typ co si jako záminku projet se na motorce najde i důvody jako "dneska bych si zajel na dobrý jídlo a pak jinde nakoupit pár věci" a takže fakt, že se v tom hrozně chodí mi už vůbec nepomáhal.

Nicméně, zajímá mě jestli má někdo zkušenosti ohledně Typu A a B , z estetickýho hlediska bych se nebál jít do A ale vážně pochybuju o jejich šanci zachránit kotník , i když prodejce mi řekne že jsou v pohodě. A jak se v tom chodí , protože někdy strávim víc času na nohou, než na silnici (když třeba jdu nakupovat a pak pokecat s kámošem nebo tak)

A áno, nahoře je označeno R1 k tomu je jasný že chceš TYP 3, jenže to jsou představy o tom, že 80% mýho ježdění je pod plynem, po dálnici, pokládání do zatáček a to celý v rychlostech 100-200, ale zkrátka NE není, žiju v praze a na tady těch "rádoby" silnicích jsou jen blbci, takže né není to tak dokud nemám v plánu zabít celej den nějakým výletem.

A jo vim, že si to můžu vyzkoušet v obchodě, ale to taky prd poznám jak se to dlouhodobě bude chovat, až je trošku opotřebuju

PS: Nejlíp se mi prostě jezdí v teniskách o tom není pochyb ale to už jsem si se silným strojem rozmyslel, na dváce jsem to tak neřešil (a paradoxně, jsem doslova nakopnul auto a noha to přežila i bez operace a šroubů )


Naposledy editováno 08.05.2019 21:41:37
Předchozí
1 2
Následující

Typy bot a jejich bezp funkčnost

24.5.2019 v 16:17 | Nahoru | #31
Nakonec na to dlabu a beru prostě C ...jsem si myslel jakej nejsem klidnej a pomalej řidič ale nooo ...prostě ...víte jak to je když se vám otevře pruh na výjimečné dobrý silnici ...holt tenisky budou pro rohlíky a jinak poradny boty
Předchozí
1 2
Následující
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
Pozor na inzerát - R1 Yamaha YZF-R1 fireblader_puvodni 6 Dnes v 13:23 Urakenč
Yamaha R1 - poruchovost, denní ježd... Yamaha YZF-R1 Syndrox 13 Dnes v 13:21 Codo
Nechytla ani přes kabely [1, 2] Yamaha YZF-R1 Kov 43 Včera v 20:53 Kov
Originál polepy YZF-R1 1999 Yamaha YZF-R1 Maryk2 1 12.8.2020 v 08:08 Nixii
Nestartuje R1 r.v. 06 baterie OK (n... Yamaha YZF-R1 Gurubash 13 29.7.2020 v 20:36 Frutis99


TOPlist