Kamos mam moto Honda CB600F a pocas dovolenky mi zacalo predne koleso robit rybicku, tj. ked drzim riadidla jednou rukou alebo vobec tak cela predna vidla sa rozkmita do stran... Najpr som si myslel ze to robi kufor ale robi to aj bez kufra... druah varianta bola nevyvazene koleso alebo pad do diery na ceste. Koleso je vyvazene ale robi to stale... nemate nejake skusenosti s tymto problemom? dakujem za rady
robi to presne toto
Naposledy editováno 18.07.2017 09:34:54
Naposledy editováno 18.07.2017 09:34:23
Prý je to bolest Transalpů, ale spíš bych to přikládal oskákané Metzelerce. Je tu o tom VLÁKNO
Teď jsem přezul na Heidenau K60 Scout a po skoro čtyřech tisících kilometrech pohoda. Tak snad se to už nevrátí.
Jinak si můžeš počíst TADY , třeba se něco dovíš.
| Téma | Autor | Odp. | Posl. příspěvek |
|---|---|---|---|
| laděný výfuk DPM race Honda CB 600F Hornet | Spuna | 9 | 1.6.2026 v 18:29 perlicka.honza |
| Zkušenosti s Moteacom Honda CB 600F Hornet | Dzindra23 | 11 | 22.5.2026 v 12:18 1705ol |
| Řetězová sada Hornet 600 Honda CB 600F Hornet | Kubos. | 14 | 27.4.2026 v 09:14 laky158 |
| Únik chladící kapaliny Honda CB 600F Hornet | HornetTo | 1 | 16.3.2026 v 23:17 Jot |
| Honda Hornet CB 600F vs CF moto 650NK [1, 2, 3] Honda CB 600F Hornet | David1990 | 66 | 3.3.2026 v 22:10 jdu900fire_blejt |
