Téma: Motorkáři by v koloně mohli předjíždět auta zprava, zvažuje policie...
 
23.5.2016 v 09:56
Motorkáři by v koloně mohli předjíždět auta zprava, zvažuje policie
co vy na to doktore?
Policisté chtějí zpřesnit silniční vyhlášku. Požadují, aby v ní bylo jasně řečeno, zda smí řidič na motocyklu projíždět kolonou stojících aut. Mezi návrhy je i to, aby motorky mohly objíždět stojící auta zprava. Tak, jak to platí například ve Francii.....Atd.
Zdroj: http://zpravy.idnes...22_212619_domaci_jkk

Naposledy editováno 23.05.2016 09:58:26

1 reakcí na tento příspěvek Motorkáři by v koloně mohli předjíždět auta zprava, zvažuje ...

24.5.2016 v 10:21 | Nahoru | #1
Na to ti stačí jeden netolerantní, co ti tam schválně najede, nebo otevře dveře, aby si prostě musel taky stát, když musí on

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři by v koloně mohli předjíždět auta zprava, zvažuje ...

24.5.2016 v 12:30 | Nahoru | #2

kubacech píše: Na to ti stačí jeden netolerantní, co ti tam schválně najede, nebo otevře dveře, aby si prostě musel taky stát, když musí on

otevrit dvere mi na jizni spojce naposled pred lety zkusil borec v Ochcavce. Nevim, kolik muzou stat ty plastove veci, co ma oktavka ve dverich, ale asi ho to mrzi jeste ted.
Poslednich par let jsem nezazil, ze by nekomu vadilo, kdyz se promotavam kolonou dopredu(*) - stredem, vlevo, vpravo ... jak to jde. Treba uz jsou ridici aut tolerantnejsi. Za volantem mi prejizdeni kolon motorkari ani cyklisty nevadi - s jedinou vyjimkou: kdyz se mi pumpickar anebo maloskutrista nasere na semaforu pred auto, protoze pak pri rozjezdu zdrzuje. To obvykle troubim a hovorim sproste a otevreneho okenka.

(*)edit: vlastne ted jsem si vzpomnel - minuly tyden jsem jel pres Novou Paku na Jicin a predjizdel jsem kolonu stojici na semaforu, ktery tam je kvuli oprave silnice a v te kolone stala v aute s nefungujici klimatizaci moje zena. Tak te se to teda nelibilo a za trest jsem musel hned druhy den zaridit opravu te nefunkcni klimatizace.

Naposledy editováno 24.05.2016 12:33:53
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist