vše pro chopper Přidat reklamu

Téma: Motoškola Vyškov
5.1.2016 v 09:32
Nemáte někdo zkušenosti a poznatky s kondičními jízdami na letišti ve Vyškově?? Nebo popř. ta stejná motoškola pořádá jízdy ještě v Bechyni a v Mimoni.
Chtěl bych to pro syna,ale na M.CZ o tomto není nikde zmínka,tak bych rád získal nějaké informace,než to zaplatím.
Nemyslím info,co se tam děje,ale jak se to tam děje. Abych nedal peníze za to,že mu budou vysvětlovat že na motce není zpátečka
Za konstruktivní příspěvky děkuji.

Motoškola Vyškov

5.1.2016 v 10:52 | Nahoru | #1
Kondiční jízdy nevím, ale ve Vyškově dělal kurzy s motoškolou Lisý.

Motoškola Vyškov

Skvělá odpověď, děkuji! 5.1.2016 v 11:23 | Nahoru | #2
Ahoj.
My jsme loni byli na kurzu Bezpečně na motorce ve Vyškově... sice už k nim Míra Lisý nepatří,
ale stálo to za to . Jen mám pocit, že pokud se neptáš sám, informace nedostaneš. Jasně ... bezpečnost a tak probíhala klasicky, ale zbytek, už je na zvídavosti účastníků. Otázkami se dozvíš nejvíc. Pokud všichni mlčí, jede se podle programu a to by mě třeba, ... teď už to vím, nestačilo . Chtěla bych za ty peníze vědět víc. Kdybych si neřekla třeba o zkontrolování páček na moto, nikdo by to neudělal. Přitom to nabízí jako součást kurzu. Jinak co se týče zlepšení v jízdě ... to bylo poznat za chvíli, stačilo pár kritik na mou osobu a šlo to hned líp. A o tom to je. Aby ti někdo ukázal, řekl, předvedl ... to udělej tak a tak, tamto děláš špatně, zkus to takhle . Klidně bych tam šla znovu.
Takže pokud jsi měl na mysli něco takového ... nebála bych se do nich investovat .

http://www.bezpecne-...&template=Course

Motoškola Vyškov

5.1.2016 v 12:29 | Nahoru | #3
Jo, Bezpečně na motorce, na tom ex byla, ale to tam ještě Lisý byl. Tenkrát si to chválila (4 roky zpět?). Jak je to s úrovní teď netuším.

Motoškola Vyškov

5.1.2016 v 14:33 | Nahoru | #4
Wildaja> jo,vždyť ty jsi tam vlastně byla. Už si vzpomínám...Já jsem si říkal,že mě o tom někdo říkal,ale nemohl jsem si za boha vzpomenout kdo.
Prosím tě měli tam i tu "padací motorku"?? Myslím tu s tím rámem. Když jsem kluka viděl,jak to klopí na tom skútru,tak jsem si kolikrát říkal,že si říká o průser. Na 50 skutru,která jela 60km/hod si docela troufal,tak mám strach,že na tom Banditovi ve větší rychlosti může být průser.

Motoškola Vyškov

5.1.2016 v 16:10 | Nahoru | #5
Měli ... a je to paráda si to na ní vyzkoušet. Já třeba ani teď nejdu ke stupačce. Stačí mi líznout okraj boty a vím, že je to hranice, aniž by mě to na cestě třeba rozhodilo nebo rozvlnilo. Tahle zkušenost na motorce s protipadacími rámy je k nezaplacení. Člověk hned najde víc důvěry a jakýsi odhad úhlu ke své osobě a zemi. Hlídej si jejich stránky a myslím, že i na FF by ti řekli - napsali, vše co tě zajímá. Já jsem měla štěstí na Lukáše Peška v Brně, kde jsem na takovou upravenou moto sedla poprvé a navíc měl čas mi říci, co dělám špatně (třeba někdo má ty vyhlášené "lachtaní nohy", škrtneš špičkou boty a máš o rozhození motorky postaráno ... to vidíš už z dálky, kdo tomuto stylu holduje ) a že mám zrychlovat ... pak to šlo samo dolů. Na kurzu bezpečně na motorce nám neřekli k tomu nic, jen ať nevjedeme do prostoru jiné skupinky. Ten pocit, kdy si škrtáš a nemůžeš spadnout je báječný i v jízdě mezi kuželkami to rozvlnění sem a tam je super .
Držím pěsti ... takže máš parťáka na dovče natotata , a časem i nás .

Motoškola Vyškov

5.1.2016 v 16:23 | Nahoru | #6
Wildaja> No nakonec jsem rád,že kluk pojede s námi. A vy dva s Raďou byste mohli jet také!!! Do 11.1. je trajekt v "akci"!!! Rozmysli si to....
Já se už těším jak sviňa....Doufám že se nice neposere. Co vy máte naplánovaný??

Motoškola Vyškov

Skvělá odpověď, děkuji! 6.1.2016 v 11:50 | Nahoru | #7
Ak Ti môžem poradiť, nájdi si, keď sú termíny v sobotu i nedeľu (ten istý víkend) a choď v nedeľu. Asi tam bude výrazne menej ľudí, ja som bol u nich dva razy a na nedeľný termín sme prišli traja, takže sa každému venoval o dosť podrobnejšie, než v sobotu, keď tam bolo pomaly 10 ľudí na inštruktora. Bohužiaľ vtedy práve nemali tú motorku s padacím rámom, vraj sa im v sobotu rozbila a už nestihli zohnať náhradu. Na druhej strane sme trénovali i vyhýbací manéver, i keď ten tuším dávajú až od mierne pokročilých.

Do inej motoškoly som nešiel, takže nemôžem porovnávať, ale prišli mi dobrí.

Naposledy editováno 06.01.2016 11:52:32

Motoškola Vyškov

6.1.2016 v 17:23 | Nahoru | #8
Metric ... Jojo, dobrý nápad .
Já se dostala do pokročilých a bylo nás 5 na jednoho instruktora. Myslím, že tak je to nejlepší. Má víc času se zaměřit a radit. Za nás už ta cvičná motorka byla taky nějaká špatná. Nemohli ji vypnout po nastartování, jinak už by asi nenaskočila , takže se na ní jezdilo od nastartování až do konce kurzu, kdy ji vypnuli .

Dafikk ... co zkusit i Okruháře, tam prý taky naučí hodně, nejdřív bokem mimo a pak i jízda po okruhu, kde tě neohrozí nikdo v protisměru. Tam bych to šla vyzkoušet i já.
Dohledám víc info ... o tomto jsem jen někde slyšela, nebo četla .

Motoškola Vyškov

20.1.2016 v 23:10 | Nahoru | #9
Ak by sa tam niekto chystal z BA, tak by sme mohli ísť spolu poprípade sa stretnúť niekde cestou....
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist